Ana SayfaGündemKuveyt Türk Konut Finansman Desteği

Kuveyt Türk Konut Finansman Desteği
K

-

120 aya kadar uzanabilen vade imkânıyla beraber, aynı zamanda Konut Finansmanı çatısı altında farklı ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş olan ek paketleri de sunuyor.

Kuveyt Türk, Konut Finansmanı çalışma prensibi olarak; istediğiniz evi satın alarak, alış fiyatının üzerine karını ekleyerek size bütçenize uygun olarak taksitli fiyatıyla birlikte satar.         

Sabit Ödemeli Konut Finansmanı

Taksit tutarını eşit ve sabit olarak tutmak isteyen müşteriler için tasarlanmış olan Sabit Ödemeli Konut Finansmanı, 120 aya kadar uzanan vade imkânıyla birlikte özel faiz oranlarıyla birlikte müşterilere sunuluyor.

Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı

Aydan aya farklı ödeme yapabilecek olan müşteriler için özel bir ürün olan Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanı ile birlikte müşteriler, ay içerisinde ödeyecekleri miktarı kendileri belirlerler.

Tercihini Düzensiz Ödemeli Konut Finansmanından yana yapan müşteriler, aynı zamanda taksit miktarını yükseltip düşürebildikleri gibi, ara ödemeler de yapabilmektedirler.

Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı

Yurt dışında hayatını idame ettiren, lakin tatil ve emeklilik gibi durumlarda yurda geri dönerek vakit geçirmeyi düşünen müşteriler için Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı Kuveyt Türk ile birlikte özel bir finansman desteği olarak sunuluyor.

Yabancı ülkede yaşayanlar için Türkiye’den gayrimenkul almayı kolay hale getirmeyi hedefleyen Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı;kazançları yabancı para üzerinden olan vatandaşlara olduğu gibi aynı zamanda mütekabiliyet listesinde bulunmakta olan yabancı ülke vatandaşları için geçerli olmaktadır.

Gurbetten Sılaya Konut Finansmanı ile birlikte konut alımınızda 120 aya kadar, iş yeri alımınızda ise 60 kadar esneklik gösteren vade imkânları bulunuyor.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk şubesine giderek, ihtiyaç duyduğunuz Kuveyt Türk konut finansmanı başvurunuzu yapabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol