Ana SayfaKredilerVakıfbank Bayrama Özel Taşıt Kredisi Fırsatı

Vakıfbank Bayrama Özel Taşıt Kredisi Fırsatı
V

-

 

Kefil Yok!

Vakıfbank bayrama özel taşıt kredisinde bayramda araçsız kalmayın. 48 aya varan vade seçenekleri ile kolayca aracınızı alabilirsiniz. Bu kredi için faiz oranları ise yüzde 1,20’den başlıyor. Bu kredi için banka çok değişik ödeme koşulları sunuyor. İster krediyi aylık eşit taksitler halinde ister ilk 3 ay ödemesiz sonra aylık eşit taksitli halde 3 ayda bir taksitler halinde son taksiti balon ödemeli ya da değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz. Üstelik banka bu kredi için hayat sigortasını zorunlu yapmıyor. Bu kredi 0 km araçlar için geçerli.

Vakıfbank taşıt kredisinde kefil şartı da aranmıyor ancak banka gerekli görmesi halinde kefil talep edebiliyor. Ayrıca bu kredide toplam fatura bedeli 50 bin TL’ye kadar olan araçlar için yüzde 70 oranında kredi imkânı sunuluyor. Toplam bedeli 50 bin TL üzerinde olan araçlar için ise 50 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70, 50 bin TL üzerindeki kısmı için ise yüzde 50 oranında kredi imkânı sunuluyor. Bu kredide banka sizde kredi bedelinin yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alırken kredi tahsis ücreti üzerinden yüzde 5 oranında BSMV almaktadır. Örneğin 20 bin TL kredi alıp 48 ay vade ile ödemek isterseniz banka size aylık yüzde 1,20 oranında faiz uygularsa yıllık efektif faiz oranı yüzde 19,3532 olacaktır. Eğer bu krediyi almak istiyorsanız ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz banka şubelerine gidebilir ya da Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol