Tarım Girişimcileri İçin TEB’den Kredi

0

TEB, tarım sektörü üzerinde faaliyet göstermekte olan yeni işletmeler için (kuruluş süresi 1 yılı geçmemiş olması kaydıyla) girişimcileri finanse etmek için tarım kredisi imkânını sunuyor.

Tarım girişimcilerine özel olarak kredilendirme sürecine de sahip olan TEB, girişimcilerin finansman taleplerine de çözüm odaklı yaklaşıyor. Kredileri girişimcilerin mali bilgilerine göre değerlendirmeyen TEB, işin taşıdığı potansiyel değere göre ve işe ait nakit akışı değerlendirmesine göre girişimcilere finansman sağlıyor.

Taksitli Ticari Kredi

Tarım girişimcilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine oluşturulmuş esnek bir kredi olan taksitli ticaret kredisi, girişimcilerin yatırım ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefliyor.

Taksitli ticari kredide işin türüne göre 50.000 TL teminatsız, 100.000’TL ye kadar da teminatlı olarak kredi sağlanıyor.

Taksitli ticari kredide ödeme seçeneği girişimcinin tercihine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyorum. Aylık olarak eşit miktarlara bölünmüş şekilde taksit olacak şekilde veya şirketin nakit akışına göre esneklik gösteren geri ödeme imkânı girişimcilere TEB tarafından sunuluyor.

3-6-9-12 ay geri ödemesiz sonrasında İSE taksitle ödeme yapabilme imkanı da bulunuyor.

Girişimciler taksitli ticari kredide 36 aya kadar varabilen vade imkânlarına da sahipler.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi

TEB ve KGF ortaklığıyla tarım sektörü içerisindeyer alacak girişimcilere 250.000 TL’ye kadar sağlanan kredidir.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde projenizin ihtiyacı olan nakit miktarına bağlı olarak teminatsız olarak 250.000 TL’ye kadar nakit temin edebilirsiniz.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde ödeme yöntemi aylık eşit taksitlerle veya nakit akışına göre belirlenebilmekte.

3-6-9-12 ay geri ödemesiz sonrasında ödeme yapabilmeye de olanak sağlayan bir kredi.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde vade 60 aya kadar varabiliyor.

Girişimci Hizmet Paketi

Tarım sektöründe faaliyet gösterecek girişimciler için oluşturulan hizmet paketi ile girişimciler, aşağıdaki özelliklerden 6 ay için sadece 15 TL karşılığında yararlanabilmektedirler.

EFT (Tüm Kanallardan)   

Havale (Tüm Kanallardan)         

Şirket Kredi Kartı Aidatı  

Hesap Kesim Ücreti                     

Pratik Haberci

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın