Tarım Girişimcileri İçin TEB’den Kredi

Google Haberlere Abone Ol:

TEB, tarım sektörü üzerinde faaliyet göstermekte olan yeni işletmeler için (kuruluş süresi 1 yılı geçmemiş olması kaydıyla) girişimcileri finanse etmek için tarım kredisi imkânını sunuyor.

Tarım girişimcilerine özel olarak kredilendirme sürecine de sahip olan TEB, girişimcilerin finansman taleplerine de çözüm odaklı yaklaşıyor. Kredileri girişimcilerin mali bilgilerine göre değerlendirmeyen TEB, işin taşıdığı potansiyel değere göre ve işe ait nakit akışı değerlendirmesine göre girişimcilere finansman sağlıyor.

Taksitli Ticari Kredi

Tarım girişimcilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine oluşturulmuş esnek bir kredi olan taksitli ticaret kredisi, girişimcilerin yatırım ihtiyaçlarını da karşılamayı hedefliyor.

Taksitli ticari kredide işin türüne göre 50.000 TL teminatsız, 100.000’TL ye kadar da teminatlı olarak kredi sağlanıyor.

Taksitli ticari kredide ödeme seçeneği girişimcinin tercihine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyorum. Aylık olarak eşit miktarlara bölünmüş şekilde taksit olacak şekilde veya şirketin nakit akışına göre esneklik gösteren geri ödeme imkânı girişimcilere TEB tarafından sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

3-6-9-12 ay geri ödemesiz sonrasında İSE taksitle ödeme yapabilme imkanı da bulunuyor.

Girişimciler taksitli ticari kredide 36 aya kadar varabilen vade imkânlarına da sahipler.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi

TEB ve KGF ortaklığıyla tarım sektörü içerisindeyer alacak girişimcilere 250.000 TL’ye kadar sağlanan kredidir.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde projenizin ihtiyacı olan nakit miktarına bağlı olarak teminatsız olarak 250.000 TL’ye kadar nakit temin edebilirsiniz.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde ödeme yöntemi aylık eşit taksitlerle veya nakit akışına göre belirlenebilmekte.

3-6-9-12 ay geri ödemesiz sonrasında ödeme yapabilmeye de olanak sağlayan bir kredi.

KGF Teminatlı Tarım Girişimci Kredisi’nde vade 60 aya kadar varabiliyor.

Girişimci Hizmet Paketi

Tarım sektöründe faaliyet gösterecek girişimciler için oluşturulan hizmet paketi ile girişimciler, aşağıdaki özelliklerden 6 ay için sadece 15 TL karşılığında yararlanabilmektedirler.

EFT (Tüm Kanallardan)   

İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Haziran

Havale (Tüm Kanallardan)         

Şirket Kredi Kartı Aidatı  

Hesap Kesim Ücreti                     

Pratik Haberci

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.