Ana SayfaKariyerİŞKUR Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İŞKUR Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

İŞKUR Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir? İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılır? Gerekli Belgeler Nelerdir? Detaylar İçin…

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu önemli konuya detaylı olarak bahsedeceğiz ancak size öncelikle kısa bir yaşamdan bahsetmek istiyoruz. Kaliteli bir yaşamınız olmasa bile halk tabiri ile ‘’dibe düşmemek’’ için sabit bir geliriniz olmalıdır. Belki gayrimenkul taşınmazınız vasıtasıyla aldığınız kira, belki alın teriyle çalıştığınız iş nedeniyle elde edeceğiniz paraya bu hayatta çok ihtiyacınız olacak, oluyor! Pasif gelirden kesinlikle bahsetmiyoruz bile! Yani siz bir sistem oluşturun ve sizden bağımsız bir şekilde o sistem çalışıp size para kazandırsın. Bundan bahsetmek için şuan bu konuyu değil de yatırım konularımızı okumanız gerekiyor. Muhtemelen şuan çalışmıyorsunuz ve isteğinize ve size uygun bir iş bulamıyorsunuz. Öyle değil mi? Merak etmeyin, İŞKUR size bu konuda üst düzey yardım eli uzatıyor.

İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz üzere İŞKUR hükümet tarafından desteklenen önemli bir kurumdur. Bu kuruma başvuru yapan kişilere 3 yıl içerisinde iş bulma garantisi veriliyor. Yapılan son açıklamada İse İŞKUR hâlâ 100 bin başvuruya ihtiyaçları olduğunu, ‘’memlekette iş yok’’ diyenlerin bir an önce başvurması gerektiğini belirttiler. İŞKUR Başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmanıza gerek yok diyebiliriz. Tek yapmanız gereken, internet tarayıcınıza girip İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden, E-Devlet üzerinden ya da bulunduğunuz bölgede ki İŞKUR il müdürlüğüne gidip başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İŞKUR üyeliği almadan önce yani başvuru yapmadan önce bazı belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Her resmi kurumda olduğu gibi İŞKUR’da güvenliğinizi düşünerek sizden bazı belgeleri istemektedir. Bu belgelere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Nüfus cüzdanı aslı ya da onaylı örneği,
  • 4 adet fotoğraf,
  • Öğrenim belgesi,
  • Varsa kurs bitirme belgeleri.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.