Ana SayfaKariyerÜç Adımda Garanti İşe Giriş!

Üç Adımda Garanti İşe Giriş!

Üç Adımda Garanti İşe Giriş! Garanti İşe Giriş İçin İlk Adım! En iyi Cv ve En iyi İlk Görünüm! Detaylar İçin…

-

Hayatımıza yönelik fırsatlar hiç bitmeyecek. Yeni bir ürün alacağımızda öğreneceğimiz indirim tutarından tutunda beklemediğimiz firmalardan alacağımız iş tekliflerine kadar bizi şaşırtacak fırsatlar hiç eksilmeyecek. Ama bir şartla! Doğru Vizyon ve doğru düşüncelerle iş hayatımıza odaklanmalıyız. Şuan size üç adımda iş bulmak konusunda bazı bilgiler vereceğiz. Türkiye’de yapılan anketler ve istatistiklere göre hızlı bir şekilde iş bulmanın faktörleri nedir? Gelin hep beraber öğrenelim.

Garanti İşe Giriş İçin İlk Adım

Öncelikle kendinize olan güveniniz ne seviyede? Bunu hiç düşündünüz mü? Soğukkanlı olmayı becerebiliyor musunuz? İşte kariyer planlama noktasında en önemli nokta budur. Kendinize olan güveninize göre yapabileceğiniz işleri düşüncelerinizle ayrıştırmalısınız. Bu daha önce çalıştığınız ve o sektörde devam etmek isteyeceğiniz düşünceler olabilir. Aynı sektör üzerinde bir önceki çalıştığınız firmadan bağımsız firmalara yönelmeniz gerekiyor. Kriterleri siz belirleyin. Kendinize güveniyorsanız daha üst segmentteki bir firmaya, eğer güvenmiyorsanız daha alt seviyede bulunan firmalara başvuru yapabilirsiniz. Ancak tavsiye edilen şudur ki, her zaman kendine güvenen bir birey olmak daima kazandırır!

En iyi Cv ve En iyi İlk Görünüm

İnternet üzerinde iş ilanlarına bakıp size uygun olduğunu düşündüğünüz firmaya en doğru cv nasıl gönderilir? Bunu öğrenmeniz gerekiyor. Abartıdan kaçtığınız sürece, size ait olmayan hiçbir bilgiyi yazmadığınız sürece bir sonraki seviyeye yani birebir görüşme mülakatı için hiçbir sebep kalmayacaktır. Son seviye olan birebir görüşmede ise, diyalog kurmada asla çekimser olmayın. Karşınızdaki bireyin sizden daha üstün olmadığını düşünerek, yeri geldiğinde disiplinli, yeri geldiğinde ise tebessüm dolu cevaplar verin. Şimdiden hayırlı olması dileğiyle!

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol