Ziraat Bank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Masraf Yok!

Ziraat Bank masrafsız ihtiyaç kredisi ile kredi masrafı ödemekten kurtulun. Ayrıca düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile bu kredi ile kolayca ihtiyaçlarınızı karşılayın. 36 aya varan vade seçenekleri ile aldığınız tüketici kredisini kolayca geri ödeyin. Bu kredi için sizden banka komisyon kredi tahsis ücreti ya da dosya masrafı gibi ücretler almayacak kredi tutarı size net olarak ödenecektir. Bu kredi ile sizde kolayca ihtiyaçlarınızı karşılaşabilirsiniz. Masrafı olmaması da büyük bir avantaj durumdadır. Birçok kredi için müşterilerden masraf alınmakta ve kredi miktarı artmaktadır. Ancak bu kredide herhangi bir kesinti ya da komisyon yok.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinde uygun faiz oranları ile müşteriler hem masrafsız hem de uygun ödeme koşullu kredi imkânından yararlanabilir. Bu kredide 1 ila 36 ay için faiz oranı 1,63 oranında ancak bu oran KKDF ve BSMV hariç olarak hesaplanmış. Bu kredi için örnek vermek gerekirse örneğin 20 bin TL ihtiyaç kredisi alırsanız bu kredi için kredi tahsis ücreti alınmayacak ve bu krediye 1.63 faiz uygulanacak bu kredinin yıllık Maliyet Oranı ise yüzde 26,1692 oranında olacaktır. Bu orana hayat sigortası masrafları dâhil değildir. Bu masraf olarak da örneğin 20 bin TL 36 ay vade ile kredi alan 35 yaşındaki bir kişi yıllık 43,41 TL hayat sigortası primi öder. Sizde Bu krediye başvurmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerine gidebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın