Ziraat Bank’tan OYAK Üyelerine Masrafsız Konut Kredisi Fırsatı

0

Düşük Faiz 120 Ay Vade Fırsatı

Ziraat Bank konut kredisinde OYAK üyesi vatandaşlar için özel kredi koşulları var. Dosya masrafı olmayan OYAK üyelerinin yararlanabileceği bu kampanyada düşük faiz oranları dikkati çekiyor. 120 aya varan vade seçenekleri için farklı vadelerde farklı faiz oranları uygulanıyor. 1 ila 60 ay arasında vade seçeneğinden yararlanan kişiler yüzde 1,12 oranında faiz fırsatından yararlanabiliyor. Bu kredi KKDF ve BSMV’den muaf oluyor.  61 ay ila 120 ay arasında faiz biraz artıyor ve bu vade seçeneğinde yüzde 1,14 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredi için kredi tahsis ücreti ya da diğer komisyon masrafları da alınmıyor buda müşteri için çok avantajlı oluyor.

120 ay vadeli 100 bin TL masrafsız konut kredisi çeken birisi için bu kredinin yıllık maliyet oranı sadece yüzde 14,7107 oranında oluyor. Bu kredi fırsatından OYAK üyesi olmak ya da OYAK üyesi eşi olmak gerekiyor. Banka sizden ekspertiz ücreti olarak en az 415 TL en fazlada 1500 TL almakta olup DASK bedeli sabit olup 47,13 TL olarak müşterilerden tahsil ediliyor. İpotek tesis ücreti de sabit olup kredi başına 118 TL olarak tahsil ediliyor. Konut sigortası da 180 TL. Bu kredi fırsatından yararlanmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Ziraat Bank şubesine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın