Vakıfbank’tan KOBİ’lere Özel Fırsat Yaz Kredisi

0

İstediğiniz Gibi Ödeyin

Vakıfbank KOBİ kredisinde müşteriler aldıkları krediyi istedikleri gibi farklı ödeme koşulları ile kolayca ödeyebiliyor. Vakıfbank müşterilerine 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Bunlardan birisi her ay eşit taksitli ödeme seçeneği birisi 3 aya kadar ödeme yapmadan sonra ödemeye başlayabileceğiniz kredi seçeneği bir diğeri ise 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli ödeme seçeneğidir. KOBİ’ler tercihlerine göre bu üç farklı ödeme seçeneğini kullanarak kredilerini rahatça ödeyebilirler.

36 Ay Vade 100 Bin TL’ye Kadar Kredi           

Vakıfbank KOBİ’lere özel düzenlediği bu kampanyada 36 aya varan vade seçeneği sunuyor. Ayrıca uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranları yanında 100 bin TL’ye kadar kredi seçeneği olan Vakıfbank KOBİ’lerin her türlü masraflarını karşılayabileceği bir kredi imkânı sunuyor. Ayrıca Vakıfbank BusinessCard sahibi olan ve bu kredi imkânından yararlanan müşteriler kredi kullanımı sonrasında yapacakları ilk 5 Bin TL değerindeki alışveriş karşılığında anında 100 TL hesap özeti indirimi kazanacak. Vakıfbank’ın KOBİ’lere özel düzenlediği bu kampanya 31.08.2016 tarihine kadar geçerli olacak. Bu krediden yararlanan vatandaşların şahıs firmaları için hayat sigortası yaptırması zorunlu ancak kişi hayat sigortası yaptırmazsa kredinin binde beşi oranında banka sizden peşin komisyon tahsil edecektir. Vakıfbank’ın bu kampanyasından yararlanmak ya da bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz size en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir ve kredi hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın