Anasayfa Ekonomi Garanti Bankası Elma Hesabı

Garanti Bankası Elma Hesabı

Garanti, bireysel müşterilerin günlük olarak paralarına değer katmaları adına Elma Hesabı adına bir fon sunmaktadır. Garanti Elma Hesabı; müşteriler ödemelerini gerçekleştirirken, Vadesiz TL hesabı üzerinde bulunan bakiyeyi değerlendirmek üzere fon alım satım yaparak hesap üzerindeki paraya değer katma yoluyla işlemektedir. Elma hesaplarda fon alım satımı otomatik olarak yapılmaktadır. Fon alım satım işlemleri için kullanılan minimum limit 1500 TL olarak belirlenmiştir. 1500 TL’nin üzerinde kalan para ile Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu işlemleri otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin vadesiz hesaplarına her para girişi olduğunda (maaş da dâhil), Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değer kazanım işlemi gerçekleştirilir.

Garanti Elma Hesabı açtırmak isteyen müşteriler, hesap açtırma işlemlerini Garanti İnternet Şubesi yolu ile yapabilecekleri gibi aynı zamanda 444 0 333 Alo Garanti’den veya şubeye giderek de işlemlerini tamamlayabilirler.

Elma Hesabı Özellikleri

Elma Hesabı’nda yer alan paranız ile elektrik, telefon, kira ve taksit gibi düzenli ödemelerinizi otomatik olarak tam zamanında ödeyebilirsiniz.

Elma Hesabı içerisinde yer alan paranız değerlenmeye devam ederken istediğiniz an nakit para çekim işlemi yapabilirsiniz.

Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu işlemleri sadece vadesiz TL hesabı üzerinde 1500 TL üzerinde kalan kısım için geçerli olmaktadır.

Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değer kazanmakta olan veya halihazırda değer kazanmış olan paranızı nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz gibi ödeme işlemleri için de kullanabilirsiniz. Nakit işlemlerini gerçekleştirmek için Garanti internet şubesinden 7/24, Paramatiklerden ve Alo Garanti’den kullanabilirsiniz.

E-ekstre

Müşteriler, Garanti Elma Hesaplarının özetlerini e-posta yolu ile takip edebilmektedirler. Elma hesabınızın özetini e-posta yöntemi ile takip etmek isteyen müşteriler 444 0 333  Alo Garanti, Garanti Şubeleri ve Garanti İnternet Şubesi üzerinden taleplerini yapabilmektedirler.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

11 + 13 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,785BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,038TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,562TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler