Denizbank’tan Büyük Kredi Fırsatı

0

Esnafa En Hızlı Kredi Fırsatı

Denizbank esnaf kredisinde esnaflara düşük faizli ve uzun vade seçenekleri ile 80 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. 80 bin TL’ye kadar esnaflarımız acil nakit ihtiyaçlarını kolayca ve hızlı bir biçimde karşılayabilirler. Bu krediye esnaflarımız kolayca SMS yoluyla, Denizbank internet sitesi aracılığı ile Kobi Deniz Facebook sayfası ile ya da Açık Deniz ATM’lerinden kolayca tek bir başvuru yaparak 80 bin TL’ye kadar kredilerini hemen alabilirler. SMS yoluyla bu krediye başvurmak için ESNAF yazın bir boşluk bırakın sonra TC kimlik numaranızı yazın ve 3280’e SMS gönderin. Böylece krediye başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi talebiniz bize ulaştıktan en fazla 5 dakika sonra talebiniz değerlendirilip size kredi başvuru sonucunuz SMS olarak bildirilecektir.

Bu kredi başvurunuz sonuçlandıktan sonra onaylanırsa 75 gün içerisinde size en yakın Denizbank şubesine uğramanız gerekmektedir. Eğer bu süre zarfından kredi başvurusu için bankaya gitmezseniz krediniz iptal olacak ve almak için tekrar başvuru yapmanız gerekecektir. Bu krediyi almak için bankaya başvururken yanınızda bazı belgelerin olması gerekir. Bunlar nüfus cüzdanı fotokopisi, imza beyannamesi, eğer varsa esnaf oda kayıt belgesi, son 2 yıla ait olan vergi levhası, yine son 2 yıla ait olan hesap defteri ya da bilanço ve gelir tablonuz ve eğer varsa mal varlığı dökümü olarak tapu fotokopileridir. Denizbank esnaf kredisini 36 aya varan vade seçenekleri ile kolayca geri ödeyebilirsiniz. Sabit eşit taksitli ya da firma durumuna göre esnek ödeme koşulları da bulunuyor. 

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın