Ana SayfaGündemİş Bankası Ev Kredi Çeşitleri

İş Bankası Ev Kredi Çeşitleri

-

Sabit Taksitli

Kredi üst limiti evin ekspertiz değerinin %75’i ile sınırlı olarak belirlenmiş bir kredi yöntemi olan sabit taksitli ev kredisi, 120 ay vade ile birlikte müşterilere aylık eşit ve sabit taksitler olacak şekilde geri ödeme planıyla sunuluyor.

Kişiye Özel Esnek Taksitli

Düzenli bir gelire sahip olmayan, toplu olarak nakit bekleyen bireyler için geçerli olan 120 ay vadeye sahip olan ev kredisidir.

Esnek taksitli ev kredisinde düşük ödemeden başlayarak yüksek ödemeye doğru artan, farklı dönemlerde farklı tutarlar ödenebilen ve eşit anapara ödemeli olacak şekilde farklı yöntemleri geri ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

Evden Eve

Halihazırda satılmamış bir evi bulunan ve başka bir ev almak isteyen müşteriler için geliştirilmiş kredi paketidir. Evden eve ev kredisiyle birlikte müşteriler satın almak istedikleri eve hızlıca kavuşabildikleri gibi, satılacak evleri için de 6 ay süreye sahip olurlar.

Çevre Dostu

Çevre dostu olarak tasarlanan B ve üzeri enerji sınıfında yer alan binalara sahip olmak isteyen müşteriler için sunulan ev kredisidir. Binalarda yer alan panellerle ve yalıtımla birlikte doğalgaz, su, elektrik gibi masraflar en aza indirgenmektedir.

Kentsel Dönüşüm

Kentsel Dönüşüme giren bir binada hak sahibiyseniz ve eviniz yenilenecekse İş Bankası, kentsel dönüşüm kredisi ile 120 ay vade ile müşterilerine kredi olanağını tanıyor.

Konut Yapım ve Tamamlama

Müşteriler, sahip oldukları arsa üzerinde yapacakları konutlar için finansman desteğine ihtiyaç duyduklarında konut yapım ve tamamlama kredisi ile ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Yabancılara Özel

Türkiye’ye gelmiş olan yabancı uyruklu vatandaşlar için sunulan kredidir.

Maksimum Ev Paketi

Ev kredinizi kullanırken aynı zamanda İş Bankası kredi kartınıza 100 TL hediye kazanabileceğiniz gibi yeni evinize taşınırken de maksimum ev paketiyle ayrıcalıklı fırsatlara sahip olursunuz.

Her Şey Dahil

Ev kredinize bağlı olan tüm masrafları ev kredinizle birlikte kredilendirmek isteyenler için İş Bankasının sunmuş olduğu pakettir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol