Anadolubank Tüketici Kredisi

0

Anadolubank Tüketici Kredisi için ön şart olarak, 18 yaşın üzerinde olmak ve aylık olarak gelirini belgelendirebilmeyi arıyor.

Anadolubank Tüketici Kredisi Faiz Oranları

Anadolubank Tüketici Kredisi, 1 ila 36 ay arasında değişmekte olan vade imkânıyla müşterilere sunuluyor. Tüketici Kredisi için aylık %1.45 oranında faiz oranı uyguluyor.

AnadolubankTüketici Kredi Başvurusunda İstenilen Belgeler

  • Nüfus cüzdanının aslı ve nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir durumunu gösterir halde olan güncel belge veya belgeler
  • Ücretli çalışanlar için gelir durumunu gösteren belgeler: Güncel Maaş Bordrosu ya da net maaş tutarını gösterir olan işyerince onaylı belge (özel şirket çalışanları için işyerine ait olan imza sirküleri)
  • Serbest Meslek sahipleri veya Ticaret Erbabı kişileri için: Son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, Vergi Levhası ve cari yıla ait mizan
  • Şirket Ortağı Olan bireyler için: Ticaret Sicil Gazetesinde yer alan kuruluş ilanı fotokopisiile birlikte Vergi Levhası
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Eden bireyler için: Tapu aslı ve tapu fotokopisi
  • Emekli Maaşı Beyan Eden bireyler için: Hesap Cüzdanı
İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

Anadolubank Tüketici Kredisi için Gerekli Koşullar

AnadolubankTüketici kredisi için müşterilerinden kefil şartı arıyor.

Tüketici Kredisinden yararlanacak olan gerçek kişiler için Kredi Hayat Sigortası, kredi vadesi ve aynı zamanda kredi tutarı ile uyumlu olarak yaptırılması koşulu da mevcut.

Gerekli görülen durumlar için Anadolubank; Nüfus Müdürlüklerince düzenlenmiş halde olmak ve  son 3 aya içinde düzenlenmiş olmak koşulu ile ikametgâh senedi veya ikametgâh senedi yerine, ikametgâh adresini gösteren güncel fatura isteme hakkını saklı tutuyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın