Finansbank’tan Motosiklet Kredisi

Motosiklet satın almak isteyenlere özel QNB Finansbank motosiklet kredisi imkanı sunuyor. Peki hangi şartlar aranıyor, hangi avantajlar sunuluyor? Detaylar…

0

Motosiklet satın almak isteyenler için QNB Finansbank, sunduğu motosiklet kredisiyle müşterilerini finanse ediyor. QNB Finansbank motosiklet kredisinden yararlanmak için satın almak istediğinizi motosikleti seçerek QNB Finansbank’a gitmeniz yeterli.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisini Nasıl Kullanırım?

QNB Finansbank motosiklet kredinizi TL cinsi üzerinden kullanabilirsiniz.

Honda, HarleyDavidson, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Ducati, KTM, BMW, Bombardier, Polaris ve Vespa motosikletler için kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredinizi 36 aya kadar vade imkânıyla kullanabilirsiniz.

0 KM motosiklet alımınız için fatura tutarının 120,000 TL’ ye kadar olan kısmının %70’lik oranı kadar, 120,000 TL’nin üzerinde kalan kısmın ise %50’si kadar motosiklet kredisi kullanabilirsiniz. 2.el motosiklet alımlarınızda fatura tutarının yerine satın aldığınız motosikletin kasko değeri dikkate alınıyor. 2.el motosiklet alımlarınızda kredilendirme oranı ise aynı kalarak kredinizi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank motosiklet krediniz için geri ödeme planını oluştururken kendi standartlarınızı belirleyebilirsiniz. Sabit, anapara ertelemeli veya esnek kredi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank motosiklet kredisi için faiz oranı aylık olarak %2,39 olarak belirleniyor. Faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, kasko, hayat sigortası ve zorunlu trafik sigortası primleri dâhil değildir.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi için Teminat Nasıl Sağlanır?

Motosiklet krediniz için, satın aldığınız 0 KM veya 2.el motosikletin rehin belgesi yeterli oluyor. Kredi için kefil şartı aranmamakla beraber QNB Finansbank, gerekli gördüğü takdirde müşterilerinden kefil talep edebilme hakkını saklı tutuyor.

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi için Gerekli Belgeler

  • Satın alacağınız motosiklet eğer 0 KM ise proforma faturası, satın alacağınız motosiklet 2.el ise ruhsatın fotokopisi (Motosikletin satışı gerçekleştikten sonra Noter Satış Senedi)
  • Nüfus Cüzdanı yani Kimlik Belgesi
  • Güncel ikametgâh belgesi veya onun yerine en son tarihli isme kayıtlı cep telefonu faturası
  • Gelir belgesini gösteren belge veya belgeler
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın