Albaraka Türk, Bireysel Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Satış Uzmanı ve Uzman Yardımcısı pozisyonlarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

0
Albaraka Türk, Bireysel Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımları Yapacak!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Satış Uzman/Uzman Yrd. Pozisyonunda görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacak.

Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımları ile İlgili Detaylar

En az üniversite mezunu banka personel alımları yapacak olan banka, tüm adayların satış konusunda tecrübe sahibi ya da satış alanında kariyer hedeflemelerini,  enerjilerinin her zaman yüksek olmasını, iletişimlerinin iyi olmasını, ekibe uyum sağlamalarını, ekip çalışmalarında başarılı olmalarını istemektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası alım yapacağı personellerin  Taksim Şubesi Bireysel Satış Servisi’nde görevlendirileceği bildirildi.

Satış Uzman/Uzman Yardımcısında Aranan Özellikler

Adayların öncelikle çok iyi derecede Arapça ve İngilizce konuşabiliyor olması gerekmektedir. Ayrıca Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli olmalıdır.  Başvuru yapan adaylar İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmeleri gerekmektedir.

Başvurular 22 Eylül 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-bireysel-satis-uzman-uzman-yrd-taksim-sube-2347223

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın