İNG Bank’tan Şube Gerektirmeyen İhtiyaç Kredisi

0

36 Ay Vade Fırsatı

İNG Bank ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kredinin en büyük avantajı ise internet üzerinden kolayca kredinizi alabiliyor olmanız. Şubeye gitmeden direkt olarak krediyi kullanabilirsiniz. Şubeye gidip sıra beklemeden kolayca krediyi alabilirsiniz. Ayrıca bu kredi fırsatı için bankanın müşterisi olmanız da gerekmiyor. Bu kredi fırsatından isterseniz hafta sonları dâhil yararlanabilirsiniz. Bu kredi için banka sizden kefil ya da belge gibi şeylerde talep etmeyecek ve sizi uğraştırmadan kolayca kredinizi alabileceksiniz. E- kredi fırsatında banka kredinizi kurye aracılığı ile sizin ayağınıza kadar getiriyor.

Ancak eğer İNG Bank gerekli görürse sizi gelir belgeniz ile şubelerine davet edebiliyor. İNG Bank tarafından kredi başvurunuz için yapılacak inceleme sonrasında İNG Bank size kredi vermeme hakkına sahiptir. İNG Bank bu e-kredide alacağınız kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis bedeli talep ediyor. Örneğin 36 ay vade ile 10 bin TL tutarında kredi çektiniz. Bu durumda banka size yüzde 1,49 oranında faiz uygulayacaktır. Bu kredinin aylık taksit miktarı ise 379 TL olacaktır. Yani 3 yıl boyunca ayda 379 TL ödeyerek bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kredi için sizden banka yüzde 0,5 oranında yani 50 TL kredi tahsis bedeli alacaktır. Bu kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,8188 olurken yıllık maliyet oranı ise yüzde 24,1464 oranında olmaktadır. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın