Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

0
Anadolubank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Anadolubank banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Güvenlik Görevlisi ihtiyacı olduğunu bildirdi.

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımı Detayları

Anadolubank banka iş ilanları duyurusunda en az lise mezunu Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler ve nitelikler, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylar da aynı duyuruda belirtildi. İstanbul genelinde Anadolubank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak isteyen adayların arandığı bildirildi.

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Adaylarında Hangi Özellikleri Arıyor?

Anadolubank iş ilanları kapsamında belirttiği personel ihtiyacı için başvuru yapacakların özel güvenlik alanında çalışmış ve deneyim kazanmış olması gerekiyor. Adayların dinamik ve güler yüzlü olması, dış görünümüne özen göstermesi, esnek çalışma sitemine uyum sağlayacak olması da isteniyor. 5188 sayılı kanun kapsamında 5 yıl geçerli olan silahlı özel güvenlik kimlik belgesine sahip olmaları da gerekiyor. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması gerektiği de Anadolubank tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Anadolubank Güvenlik Görevlisi Alımları Son Başvuru Tarihi

Anadolubank bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapacak kişilerin disiplinli ve sorumluluk sahibi olmaları gerekmektedir. Adayların başvuruları 31 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-guvenlik-gorevlisi-2335606
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın