HSBC, Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

0
HSBC, Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapıyor!

HSBC Bank A.Ş. lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem HSBC hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

HSBC Lise Mezunu Personel Alımı

HSBC’nin yayımladığı banka iş ilanları kapsamında Makam Şoförlüğü alımı da bulunmaktadır. Çok sayıda banka personel alımları yapan banka, Makam Şoförlüğü alımında banka iş başvurusu yapacak adayların en az 5 sene alanlarında tecrübe sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenip, B sınıfı ehliyetine sahip olması, tüm adayların aynı zamanda diksiyonlarının düzgün, dış görünümlerine önem vermeleri, düzenli olmaları, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmeleri, ekip çalışmalarında başarılı, esnek çalışma saatlerine uyumlu, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin kuvvetli olması istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Söz konusu banka personel alımları kapsamında şartlara uygun olan adat İstanbul’da görevlendirilecek olup, adayların Avrupa yakasında ikamet etmeleri, etmiyorlarsa da başvuru onayı sonrasında Avrupa yakasında ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Sitemizde yayımlanan diğer banka iş ilanlarına banka personel alımları kategorisinde ulaşabilir, günlük güncel olarak açılan ilanları buradan takip edebilirsiniz.

Makam Şoförü Alımları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 15 Eylül 2019 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra aranan şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

HSBC tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-makam-soforu-2237341
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın