Ana SayfaKredilerİNG Bank’tan 100 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

İNG Bank’tan 100 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

-

100 Bin TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi İmkânı                                                    

İNG Bank ihtiyaç kredisinde 100 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için en az 15 bin TL kredi almak gerekiyor. Kredinin üst sınırı ise 100 bin TL. Bu yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi sayesinde acil ihtiyaçlarınızı kolayca giderip yüksek tutarlı borçlarınızı da kolayca kapatabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız için İNG Bank yüksek tutarlı ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredi için müşteriden kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti alınır. Ayrıca müşteri krediden müşteri hayat sigortası masrafı tahsil edilmektedir. Bu sigorta masrafı müşteri yaşına ve kredi tutarı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Bu kredide banka size yüzde 1,49 oranında faiz uygulayacaktır. Örneğin 50 bin TL kredi 36 ay vade ile alırsanız size aylık yüzde 1,49 oranında faiz uygulanır. Bu kredi için banka sizde kredi tutarının yüzde 0,5’i olan 250 tutarında kredi tahsis bedelini tahsil edecektir. Ayda 1,895 TL ödeyerek 3 yıl içinde kredi borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu kredinin aylık maliyet oranı size yüzde 1,8188 olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 24,1464 oranında olacaktır. Bu yıllık maliyet oranı hesaplanırken müşteri hayat sigortası masrafı hesaplamaya alınmamıştır. Bu krediye başvurmak için İNG Bank şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca İNG Bank internet sitesi üzerinden de kolayca bu krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka ATM’lerinden ya da telefona aracılığı ile de krediye başvuru yapabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol