Masrafsız Kredi Kampanyası

Denizbank taşıt kredisinde emekli vatandaşlarımız için çok önemli bir kampanya yaptı. Bu kredide emeklilerden banka kredi tahsis ücreti ya da diğer ücretler olmadan taşıt kredisi alabilecekler. Ancak bu kampanyadan yararlanabilmek için bazı koşullar var. Bunlardan birisi emekli olup maaşını Denizbank aracılığı ile almak gerekiyor ya da maaşınızı artık Denizbank aracılığı ile almanız gerekiyor. Bu koşullara uyuyorsanız bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Faiz Fırsatı ve 48 Ay Vade Seçeneği

Denizbank bu kredi için müşterilerine çok avantajlı faiz oranları sunuyor. Banka bu taşıt kredisinde emeklilere yüzde 1,27 oranında faiz uyguluyor. Bu kredide 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca en büyük avantajlarından biriside kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Bu krediye başvuru için banka sizden bazı belgeler talep etmektedir. Bunlar kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Ayrıca Denizbank sizden eğer ikinci el araç satın alacaksanız aracın ruhsatının fotokopisini eğer 0km araç alacaksınız proforma araç faturasını isteyecektir. Bu belgeler ile size en yakın Denizbank şubesine giderek bu kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu kredi için vade seçeneği değişmeden 1,27 oranında faiz uygulanır. Örneğin 35 bin TL araç kredisi alırsanız aylık 1762 TL taksit ile 24 ayda bu kredinizi ödeyebilirsiniz. Bu kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,52 oranında olurken yıllık maliyet oranı da yüzde 18,29 oranında olacaktır. Bu kredi fırsatından yararlanmak için size en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın