Denizbank’tan Avantajlı Konut Kredisi

0

Kredi Tahsis Ücreti Yok!

Denizbank sunduğu bu kredi fırsatında emekli vatandaşlarımızdan kredi tahsis ücreti tahsil etmiyor. Bu bedel biraz düşük gibi gözükse de konut kredisi gibi yüksek tutarlı kredilerde önemli kredi tahsis ücretleri alınabiliyor. Ancak emekli vatandaşlarımız Denizbank ile kredilerini kolayca alıp kredi tahsis bedeli ödemeyecekler. Ancak bu fırsattan yararlanabilmek için bazı şartlar gerekli. Bunlardan birisi emekli olmanız ve maaşınızı Denizbank aracılığı ile almanızdır. Ayrıca eğer maaşınız Denizbank’a taşırsanız da bu masrafsız konut kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Denizbank bu kredide müşterilerine birçok avantaj sunuyor.

Uygun Faiz Oranları ve Uzun Vade Fırsatı

Denizbank konut kredisinde banka 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Ayrıca vadeye göre değişmeksizin yüzde 1,19 oranında kredi faizi uyguluyor. Örneğin 75 bin TL tutarında kredi çekip 60 ay vade ile ödemek isterseniz banka sizden aylık 1.756,03 TL tahsil edecek. Bu kredinin aylık maliyet oranı yüzde 1,23 olurken yıllık maliyet oranı da yüzde 14,79 düzeyinde olacaktır. Banka sizden 148,48 TL taşınmaz rehin bedeli tahsil edecek ve ortalama 700 TL ekspertiz ücreti tahsil edecektir. Kampanyadan son yararlanma tarihi ise 31.07.2016 olarak belirlenmiştir. Bu krediye başvuru için banka sizden kredi başvuru formu nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve satın alınacak olan gayrimenkulün tapusunun fotokopisini talep ediyor. Eğer bu krediden yararlanmak isterseniz ya da daha detaylı bilgi edinmek isterseniz size en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın