Ana SayfaGündemABank'tan Evime Nakit Kredi

ABank’tan Evime Nakit Kredi
A

-

ABank Evime Nakit Kredi ile evini ipotek ettirerek, uzun vade imkanları ve bütçeye uygun faiz oranları ile ihtiyaç olunan nakit destekten yararlanılabiliyor. Konut teminatı gösterilen kredide ve bu kredilerin yeniden finansmanın sağlanmasında %15 miktarında Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu alınıyor ancak müşteri, Banka Sigorta Muamele Vergisi’nden muaf tutuluyor. Kredi kullanımından doğacak masraflar için de müşteriden Banka Sigorta Muamele Vergisi talep edilmiyor.

ABank; kredinin temini için Kredili Hayat Sigortası, Konut Sigortası ve DASK yapılmasını gerekli görüyor. Hayat sigortası kredi kullanan müşterinin yaş, cinsiyet ve kullanılan kredi tutarı gibi parametrelere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Konut Sigortası ve DASK ise kredi kullanımında alınmak istenen konutun metrekaresi, konut bedeli ve konutun yer aldığı bölgeye göre değişkenlik gösteriyor.

Kullanımı söz konusu olan Evime Nakit Kredi yalnızca TL cinsinden kullanılabiliyor.

ABank Evime Nakit Kredi Başvurusu İçin

ABank şubeleri ve ABank internet sitesinden başvurusu yapılabilen kredinin başvurusu için gerekli belgeler bulunmakta. Bunlar: nüfus cüzdanı, adres teyit edici belge, gelir belgesi, teminata verilecek gayrimenkulün tapusu şeklinde sıralanıyor.

Kullanılacak kredinin faiz oranları bilgilerini içeren tablo ve yönergelere ABank internet sitesinden kolaylıkla ulaşılabiliyor. Aynı şekilde başvurmak istenilen kredi hakkında gerekli tüm detayların elde edilebileceği Evime Nakit Kredi Hesaplama Aracı ve Evime Nakit Kredi İşlem Ücretleri yönergesi de ABank internet sitesinde mevcut. Daha detaylı bilgi için en yakın ABank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,360TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol