Odeabank Taşıt Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Taşıt kredisi; alınabilecek her türlü araç için bankalardan alınan kredileri kapsıyor. Odeabank 48 aya kadar süren vade seçenekleri ile taşıt kredisinde iyi imkanlar sağlıyor. Taşıt kredinizi ilk sene sadece faiz ödemeli olarak kullanabiliyorsunuz. Bu durumda ilk yıldaki aylık ödemeler yalnızca faizlerden oluşmuş oluyor. Bu sayede de daha düşük taksit ödeme imkanına kavuşuyorsunuz. Yalnız faiz ödeme süresi 12 ay ile sınırlandırılıyor. Başvuru için Odeabank şubelerine gitmeniz gerekiyor. Taşıt kredisi alabilmek için gerekli belgeler arasında; nüfus cüzdanı, başvuru sahibinin adına gelen son 3 aylık olan biri doğalgaz, biri elektrik biri de su olmak üzere üç adet fatura ve gelir vergisi gerekiyor. Bu genel şartlar kısmında yer alan ve herkes için geçerli olan kurallar olarak göze çarpıyor. Bunun haricinde taşıt kredisine emekliler başvuruda bulunmuş ise emekli maaş hesap cüzdanını da takdim etmeleri gerekiyor. Eğer taşıt kredisini alacak olan kişi ücretli çalışanlar kısmında yer alıyor ise; maaş bordrosu gerekiyor. Menkul geliri elden bireyler, mevcut faiz gelirini gösteren hesap cüzdanlarını gerekli mercileri iletmeleri gerekiyor. Ve son olarak gayrimenkul geliri beyan edenler, ilgili kira kontratı ile başvuruda bulunabiliyor. Ayrıca “proforma fatura” da gerekli belgeler arasında yer alıyor.

Taşıt Kredisi Ödeme Şekli

Taşıt kredisini çekebilmek için 18 yaşından büyük olmak yetmiyor. Bunun yanında bireyin gelirini de ispatlayabilmesi gerekiyor. Alınan rehin araçta Kasko Sigortasının yaptırılması zorunlu olarak tutuluyor.

Taşıt kredisi çektiğiniz takdirde birçok ödeme imkanınız bulunuyor. Kredi borcunuzu, Odeabank şubelerinden ya da ATM’lerinden ödemeniz en kolay yol olarak gözüküyor. Ayrıca Odeabank internet şubesi, farklı bankalardan da Havale ve EFT yapılabiliyor. Artık tek yapmanız gereken şey zamana ve size uygun olan taşıt kredisini belirleyerek yeni araçlarınıza kavuşmanız. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,307TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.