Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Tarımsal Yatırım Kredileri

Denizbank’tan Tarımsal Yatırım Kredileri
D

-

Türkiye’nin köklü bankalarından bir tanesi olan Denizbank, tarıma verdiği destek ile her geçen gün daha da ileri gidiyor. Hayvancılıktan, su ürünlerine kadar birçok iş ağına uygun kredi imkanları ile Denizbank tarımsal yatırım kredileri veriyor. Tarım esnasında en çok ihtiyaç duyulan araçlardan bir tanesi olan traktör ve benzeri araçlara 60 aya kadar uygun vade olanakları sunuyor. Ayrıca arazi alım kredisi de 60 ay vadesi olan bir kredi olarak göze çarpıyor. Bu kredi üreticilerin daha çok üretim yapabilmesi için gerekli olan toprağı sağlama da önemli bir rol oynuyor.

Su Ürünleri Kredisi

Ülkemizde yalnızca kuru tarım yapılmıyor. Kuru tarıma alternatif olarak yapılan mesleklerden biri de su ürünleri yetiştirilmesidir. Bu nedenle Denizbank yalnızca tarım yapan vatandaşlara değil aynı zamanda su ürünlerinin avlanmasında ve yetiştirilmesinde görev alan bireylerin haklarını da koruyor. Biraz masraflı olabilen bu işte; ağlar, oksijen takımı, balıkçı tekneleri ve deniz motorları gibi araçlar için ihtiyaç duyulan krediyi Denizbank sağlıyor. Bireyler bu krediyi 48 ay vade imkanı ile alabiliyor.

Hayvancılık Kredisi

Tarım, su ürünleri yetiştiriciliğinin yanı sıra ülkemizde bir de hayvancılık yapılıyor. Denizbank hayvancılık ile uğraşan bireyleri de unutmuyor. Kendi içerisinde de süt hayvan alım kredisi, besi hayvan alım kredisi ve hayvancılık ekipmanları gibi gruplara ayrılan kredi ile Denizbank vatandaşlara çok iyi bir fırsat sunuyor. Besi hayvan alım kredisine göre amaç; besi sığırının alınmasındaki finansmanı sağlamaktır. Bundan dolayı bireylere 6 ayda bir ödemesi zorunlu olan ve en fazla 12 ay vadeye sahip olan bir kredi veriliyor. Süt hayvan alım kredisine göre ise; amaç damızlık sığır alırken gereksinim duyulacak finansman ihtiyacını sağlamak oluyor. Bu hasep ile bireylere 60 ay vade imkanı ile kredi fırsatı sunuluyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol