Denizbank’tan Emekliler İçin Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

Emekliler İçin Masrafsız Kredi Fırsatı

Emekli vatandaşlarımız için Denizbank çok özel bir kampanya düzenledi. Masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı ile emekliler ihtiyaçlarınız hemen karşılayabilecek. Denizbank ihtiyaç kredisine başvurmak için bazı şartlar bulunuyor. Bunlardan birisi emekli olmanız gerekiyor ve ayrıca maaşınızı PTT’den almanız gerekiyor. Bir başka şartta müşteri yaşının 80 üzerinde olmamasıdır. Ayrıca müşteri yaşı ve kredi vadesinin toplamı da 80 yılı geçmemelidir. Örnek vermek gerekirse 79 yaşındaki bir kredi çekmek isteyen vatandaş en fazla 1 yıl vadeli kredi kullanabilir.

Denizbank ihtiyaç kredisinde çok özel faiz oranları da sunuluyor. Bu kredide emekli müşteriler için 2 bin TL altında kredi işlemleri için yüzde 1,75 oranında faiz uygulanıyor. Ancak emekliler 2 bin TL üzerinde kredi alırlarsa faiz oranı yüzde 1,59’a düşüyor. Bu kredide kredi tahsis ücreti alınmıyor. Buda büyük bir avantaj. Kampanya ile sunulan kredide banka alt limit olarak bin TL’yi belirlerken üst limit olarak 36 bin TL’yi belirlemiş. Örneğin emekli bir vatandaşımız bin TL kredi alıp 12 ay vade seçeneğini kullanırsa kredine yüzde 1,75 oranında faiz uygulanır ve bu kredinin aylık maliyet oranı yüzde 2,3592 olur. Yıllık maliyet oranı da yüzde 28,3104 oranında olacaktır. Bir başka örnekte de emekli bir vatandaş 15 bin TL kredi alıp yine 12 vade seçeneği kullanırsa yüzde 1,59 oranında faiz uygulanacak ve kredinin aylık maliyet oranı yüzde 2,1215 olacaktır. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 25,4580 olacaktır. Bu ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler sadece nüfus cüzdanları ile birlikte PTT merkezlerine gidebilirler. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın