Halkbank’tan Masrafsız İhtiyaç Kredisi Fırsatı

0

36 Ay Vade Fırsatı

Halkbank ihtiyaç kredisinde müşterilerine 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ayrıca bu kredinin aylık faiz oranı ise yüzde 1,49 oranında. Diğer birçok bankanın aldığı kredi tahsis bedeli ise kampanya kapsamında bu üründen alınmıyor. Bu faiz oranı hesaplanırken KKDF ve BSMV içerine dâhil edilmemiştir. Ayrıca bu faiz oranı 1 ila 36 ay vade seçenekleri olan bu kredi için sabittir. Örneğin 10 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız kredinizin yıllık maliyet oranı yüzde 23,6969 oranında olacaktır. Bu maliyet oranı içerisinde faiz oranı ve vergiler bulunmaktadır.

Halkbank bu krediye başvuru için bazı belgeler talep etmektedir. Bunlar kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanı sürücü belgesi ya da pasaport olabilir. Bir başka belge olarak ise gelir belgesi talep edilmektedir. Bu belge kamu çalışanları için maaş bordrosu, özel sektör çalışanları için maaş bordrosu ya da şirket imza sirküleri, SGK hizmet dökümü gibi belgeler talep ediliyor. Emekliler için ise gelir belgesi olarak SGK emekli belgesi, maaşınızı aldığı hesap cüzdanı gerekiyor ayrıca müşteri emekli olup halen aktif olarak çalışıyorsa işyeri destek prim bildirgesi gerekiyor. Serbest meslek sahipleri için ise güncel vergi levhası, yıllık gelir vergisi belgeler talep ediliyor. Ancak maaşını Halkbank aracılığı ile alan müşterilerden gelir belgesi talep edilmiyor. Eğer sizde Halkbank’ın bu masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz size en yakın Halkbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın