Bank Pozitif’ten Masrafsız 50 Bin TL’ye Kadar Kredi

0

Şubeye Gitmeden Masrafsız Kredi İmkânı

Bank Pozitif ihtiyaç kredisi için şubeye gitme ve sıra bekleme derdi de yok. Kolayca internet üzerinden işlemlerinizi yapıp kredinizi alabilirsiniz. Bu ihtiyaç kredisi için işlemlerinizi otalama olarak 4 dakikada yapıp kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu kredi için ek hiçbir masraf ödemeyeceksiniz. Dosya masrafı kredi tahsis bedeli, komisyon ya da sigorta ücreti hiçbir masraf ödemeden kolayca kredinizi alabilirsiniz.

36 Ay Vade İle 50 Bin TL Kredi

Bank Pozitif ihtiyaç kredisinde 50 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Ayrıca bu kredi için size 36 aya varan vade imkânı da sunulmakta. Bank Pozitif bu kredi için size 36 aya varan vade seçenekleri ile değişmeyen yüzde 1,39 oranında faiz fırsatı sunuyor. Bu krediye ait ödemeleriniz herhangi bir bankadan EFT işlemi yaparak yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank ve PTT gişelerinden de hiçbir masraf ödemeden nakit olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Örneğin Bank Pozitif’ten 3 bin TL kredi alırsanız 12 ay vade seçeneği ile kredinizi ödemeyi seçerseniz bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21,9600 olacaktır. 10 Bin TL kredi alıp 36 ay vade ile ödemeyi seçerseniz kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21,9587 oranında olacaktır. Bu krediye internet üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Eğer masrafsız ihtiyaç kredisi onaylanırsa kredi işlerinizi kolayca internet üzerinden yapabilirsiniz. Ardından bankanın sizi imza ve evraklar için ne zaman ziyaret edeceğini belirleyip şubeye gitmeden kredinizi kolayca alabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın