Bank Pozitif Konut Kredisi Kampanyası

0

120 Ay Vade Fırsatı

Bank Pozitif konut kredisinde 120 aya kadar vade fırsatı sunuyor. Ayrıca banka bu kredi için yüzde 1,65 oranında faiz alıyor. Bu konut kredisinde banka sizden kredi tutarı üzerinden en az 125 TL olmak üzere kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis bedeli alıyor. Ayrıca değişen miktarlarda ev için ekspertiz bedeli de alıyor. Bu kredide bankaya taşınmaz rehin bedeli olarak 141,601 TL ödersiniz ayrıca üçüncü kişilere 141,60 TL ödeme yapılmaktadır. Bu kredide sigorta yapılmıyor buda kredini bir avantajıdır. Kredi için DASK primi olarak azami 100 TL olmak üzere sizden sigorta bedeli alınacaktır. Ayrıca konut sigortası da yoktur.

Bank Pozitif bu kredi imkânında müşterilerine evin ekspertiz değerinin yüzde 70’ine kadar kredi veriyor. Örneğin evin uzman incelemesi sonrasında değeri 100 bin TL olarak belirlenmişse 70 Bin TL kredi alabilirsiniz. Ancak bu kredi için alacağınız evin bazı şartlara uygun olması gerekir. Bu şartlardan birisi alacağınız evin İstanbul İzmir ya da Ankara illerimizden birisinde olması gerekir. Diğer bir şart evin tamamlanmış olması gerektiğidir. Ayrıca alacağınız ev sadece mesken alımı amacı ile ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Evinizin değerinin de en az 100 bin TL olması gerekir. Ayrıca banka sizden istediğiniz kredinin özelliklerine bakarak ek belge ya da ek teminat talep edebilir. Eğer sizde bu krediye başvurmak istiyorsanız Bank Pozitif internet sitesi üzerinden kolayca bu krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredinizi ödemek için de herhangi bir bankadan Bank Pozitif hesabınıza EFT ile ödeme yapabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın