Akbank Taksitli Ticari Artı Para Kredisi

0

Genel Özellikleri

En yakın Akbank ATM’sinden, Axess üye işyerlerinden NEO Business Kart yapılacak alışverişlerde ve Ticari Artı Para limiti bulunan hesaba tanımlı olan diğer Akbank kredi kartları ile ATM yoluyla Ticari Artı Para Kredi’sini taksitli hale getirerek kullanmak mümkün.

İşlem yapılan vadesiz hesapta bakiye bulunması kredi kullanımında bir engel teşkil etmiyor. Ticari Artı Para Kredisi limiti haricinde diğer bir kredi limiti talebinde de bulunulmuyor. Ticari Artı Para Kredisi limiti bulunmayan müşterilerin Taksitli Ticari Artı Para kullanımından yararlanması için öncelikle en yakın Akbank şubesine giderek Ticari Artı Para Kredisi başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

Faiz oranları ise Ticari Artı Para Kredisi ile bir farklılık göstermiyor. Bu faiz oranları ise aylık %2,02, yıllık %24,24 şeklinde. Yıllık maliyet oranı ise %25,45’e tekabül ediyor. Bu orana Banka Sigorta Muamele Vergisi de dahil. Kredi faiz oranı haricinde ek bir komisyon ücreti bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Eylül 2022!

ATM’den nakit para çekimlerinde ve POS ile yapılan alışverişlerde yapılan harcamalarda Artı Para limitinin %80’i kadarı taksitlendirilebiliyor. Akbank müşterilerinin kredi kullanımında taksitlendirme yapabileceği en düşük tutar 50 TL.

Geri Ödeme

Müşteriler; nasıl geri ödeme yapılacağı, ödeme tarihleri ve tutarları gibi bilgiler hakkında ATM’den para çekme işleminden sonra verilen bilgi fişi ile ve POS işlemlerinde çekim anında bilgilendiriliyor.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Akbank internet sitesini ya da en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın