Ana SayfaKariyerBaşkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı!

Başkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Hem yüksek lisans diploması alıp hem de Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavlarına hazırlanması isteyenler için Sermaye Piyasaları Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başvuruları, Bankacılık ve Finans alanında kariyer hedefi olanlar için Bankacılık ve Finans Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans Programı başvuruları başladı.

Öğrenciler, daha önce öğrenim gördükleri yurt içi ya da yurt dışındaki diğer Yükseköğretim Üniversitesi’ne kesin kayıt yaptıran öğrenciler ilk hafta başvurdukları durumda takdirde kredi ve not transfer talepleri ilgili öğretim birimi yönetim kurulu tarafından değerlendirilerek bütün öğrenimini kapsayacak şekilde ve bir defa mahsus üzere karara bağlanır.

Mezuniyet Şartları Nelerdir?

Öğrencilerin minimum 120 ECTS kredisi almaları gerekmektedir. Tezsiz yüksek lisans programını tamamlamaları için minimum 10 ders ve 100 ECTS kredisi ile dönem projesi almaları zorunludur. Dönem projelerinin kredisi 20 ECTS’dir. Öğrencilerin aldıkları tüm derslerden en az C ya da üzeri not almaları gerekmektedir.

Notlar

Başkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı! - Bankacıyım

Not Ortalaması En Az Kaç Olmalı?

4.00 üzerinden en az 2.5 olması gerekmektedir.

Ders İçerikleri Nasıl?

Başkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı! - Bankacıyım
Sermaye Piyasaları
Başkent Üniversitesi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları Başladı! - Bankacıyım
Bankacılık ve Finans

Tezsiz Yüksek Lisans Programından Mezun Olduğunuzda Nerelerde Çalışabilirsiniz?

Bankacılık ve Finans alanından mezun olduğunuz zaman Sermaye Piyasası Kurulu ve Merkez Bankası gibi kamu kurum ve kuruluşlarında, Sermaye Piyasaları alanından mezun olduğunuzda ise tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarında çalışabilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

26 Ağustos 2019 Pazartesi günü.

Başvurular Nereden Yapılıyor?

http://sbe.baskent.edu.tr

Detaylı bilgi almak için 0312 246 66 66 numarasını arayabilir, ahazar@baskent.edu.tr ve babuscu@baskent.edu.tr adreslerine mail atabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
65TakipçilerTakip Et
2,237TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2023 Haziran Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2023 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Haziran)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Haziran 2023!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Akbank Hukuk Departmanı için Avukat Alımı Yapacak!

Akbank, banka iş ilanları kategorisinde yayımladığı yeni bir ilanla hukuk departmanında görevlendirmek üzere Avukat...

ING Bank 11 Farklı İlde Ticari/Kobi Şube Yönetici Adayları Arıyor!

Türkiye'nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilince çalıştırmak üzere yeni Kobi Portföy Yöneticileri arıyor.

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...