TEB Pratik Kredi

0

TEB Pratik Kredi kampanyasından yararlanmak için TEB müşterisi olmak gerekmiyor. Hızlı bir şekilde online kredi başvurusu yaparak ihtiyaç duyulan nakde ulaşma imkanı bulunuyor. TEB Pratik Kredi kapsamında özel faiz oranları ve 36 ay vade imkanı bulunuyor.

Kredi kullanmadan önce TEB internet sitesinde mevcut olan TEB Kredi Hesap Makinesi sayesinde ayrıntılı tutarlar, faiz oranları, vade imkanları gibi çeşitli hesaplamalar yapılıp bilgi sahibi olunabiliyor. Yine TEB internet sitesinde bulunan Kredi Karşılaştırma Aracı ile de farklı seçenekler arasında karşılaştırma yaparak ekonomik duruma uygun kredi hakkında karar verilebiliyor.

Krediyi kullanma konusunda kafasında soru işareti olan insanlar için Örnek Ödeme Tablosu, faiz ve ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilen bir tablo TEB internet sitesinde mevcut. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için TEB internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Pratik Kredi Başvurusu

TEB Pratik Kredi Başvurusu için internet sitesi kullanılabiliyor. Başvuru için gerekli belgeler ise nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi. Şube haricindeki yollardan yapılan başvurulara verilen onaylar bir ön onay niteliğinde değerlendiriliyor. Kredinin katılımcıya kullandırılması hakkında verilecek en son karar bankaya ait. TEB eğer gerekli görürse ek belge ve kefil isteme hakkına da sahip. Gösterilecek kefiller için de başvuruyu yapan ile aynı belgeler talep ediliyor. TEB Pratik Kredi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için TEB internet sitesini ya da en yakın TEB şubesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da TEB Telefon Şubesi’ni arayarak da ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın