Garanti’den Eğitim Ve Özel Okul Kredisi

0

Garanti, Eğitim Kredisi ile birlikte eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını cazip şartlar altında karşılama çözümleri üretmeyi hedefliyor.

Özel okulda okuyan çocukları için aileler, özel okullar için hazırlanmış olan düşük faiz oranlı okul taksiti ödeme olanağına sahip oluyorlar. Garanti Bankası tarafından ailelere sunulan eğitim kredisi tüm özel okullar için geçerli. Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL bazında hesaplanıyor) sağlanan kredinin yüksekliğine göre artış gösteriyor. Aynı şekilde Kredi Tahsis Ücreti(TL bazında hesaplanıyor) de kredinin miktarına göre artan fiyatlarla birlikte müşterilere ek fiyat olarak yansıtılıyor.

Eğitim ve Özel Okul Kredisi, 100.000 TL’ye kadar çıkabilen kredi olanağıyla birlikte 36 ay vade imkânını da beraberinde getiriyor.

Garanti Bankası Eğitim ve Özel Okul Kredisi Detayları

Eğitim ve Özel Okul Kredisiiçin sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapmak isteyen müşteriler, internet şubesini kullanan müşteriler oluyor.

Asker, polis, doktor ve öğretmenlerin kamu çalışanı olduklarını gösterir halde olan kimlikleriyle başvuru yapmaları gerekliliği bulunuyor.

Garanti, başvuruyu yapan bireyden; SGK web belgesi, ücret bordrosu, gelir belgesi veya geliri gösteren yazı talep edebilme hakkını sahip oluyor. Garanti aynı zamanda faiz oranını ve vadeyi değiştirebilme hakkını da saklı tutuyor.

Özel Okul Kredisi sadece özel okul ödemelerine finans desteği sağlamak amacıyla hazırlanarak müşterilere sunuluyor. Krediden yararlanmak isteyenler, kredi başvurularını yaparken okula ait öğrenci belgesi ve ÖSYM sınav sonuç belgesini talep ediyor.

Garanti Bankası Eğitim ve Özel Okul Kredisi Başvuru

Garanti Bankası müşterileri, kredi başvurularını yapmak için internet şubesi yöntemini kullanabilecekleri gibi Garanti şubelerini de ziyaret ederek kredi başvurularını yapabiliyorlar.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın