Şekerbank BT Raporlama (Oracle) Uzmanı Alımı Yapacak!

0
Şekerbank BT Raporlama (Oracle) Uzmanı Alımı Yapacak!

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda BT Raporlama (Oracle) Uzmanı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

BT Raporlama (Oracle) Uzmanı Alım Detayları

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği ya da ilgili diğer ilgili Mühendislik bölümleridir.

Adayların tercihen Bankacılık/Finans sektöründe en az 2 yıl tecrübe edinmiş olmaları, veri modelleme, veritabanı tasarımı, veri ambarı, veri analizi, raporlama, iş zekası konularında en az 2 yıl tecrübeli olmaları istenmektedir.

Bankacılık sektöründe büyük ölçekli ODI süreçlerine hakim ve ileri düzey Oracle bilgisine sahip olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, tüm adayların Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabiliyor olması ve bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

BT Raporlama (Oracle) Uzmanı alımlarında adayların analitik düşünme yapısının gelişmiş olmasına önem veren banka, öneri oluşturma, problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme becerilerine sahip ve erkek adayların ise askerliklerini yapmış veya en az 2 yıl tecili olmaları istenmektedir.

Şekerbank Banka Personel Alımları İş Başvurusu

Şekerbank banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin, başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Şekerbank’ın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak Linkedin’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!
https://www.linkedin.com/jobs/view/1396374989/
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın