Ziraat Katılım’dan Faizsiz Destek Ürünleri

0

Konut Finansmanı

Müşteriler, maddi durumlarına uygun kar payı oranlarıyla konut finansmanından yararlanabiliyor. Konut finansmanında 120 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. İlgili konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar konut finansmanı kullanılabiliyor. Konut finansmanında esnek geri ödeme imkanları bulunuyor.

Taşıt Finansmanı

Ziraat Bankası müşterileri, taşıt finansmanı ile sahip olmak istedikleri araç için uygun kar payı oranlarıyla ve 48 aya varan vade imkanlarıyla gerekli olan nakde sahip olabiliyor. Taşıtın bedeli 50.000 TL altında ise bedelin %70’i; üstünde ise 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için bedelin %70’i geri kalan kısmı için ise %50’si kadar finansman sağlanabiliyor.

Dayanıklı Tüketim Finansmanı

Müşteriler; beyaz eşya, klima, televizyon, bilgisayar gibi tüketim ürünlerini almak için 36 aya varan vade imkanlarıyla, uygun kar payı oranlarıyla ve esnek geri ödeme seçenekleriyle finansman sahibi olabiliyorlar.

Eğitim Finansmanı

Ziraat Bankası, müşterilerine 36 aya varan vade seçenekleri, bütçeye uygun kar payı oranları ve esnek geri ödeme seçenekleriyle eğitim finansmanı sağlıyor. Müşteriler, hedefledikleri eğitim için rahat bir şekilde nakit sahibi olabiliyorlar.

Hac ve Umre Finansmanı

Ziraat Bankası müşterileri;ekonomik durumlarına uygun kar payı oranları, 36 aya varan vade imkanı ve esnek geri ödeme seçenekleriyle dini ibadetlerini yerine getirmek için gerekli olan finansmana sahip olabiliyorlar.

Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı

Müşteriler, doğalgaz dönüşüm finansmanı ile 36 aya varan vade imkanlarıyla ve uygun kar payı oranlarıyla doğalgaz dönüşümü için ihtiyaçları olan finansmana sahip olabiliyor.

Bireysel İş Yeri Finansmanı

Ziraat Bankası müşterileri, iş yeri sahibi olabilmek için bireysel iş yeri finansmanı ile bütçeye uygun kar payı oranları ve 120 aya varan vade imkanlarıyla söz konusu iş yerinin ekspertiz değerinin %75’i kadar bir nakde sahip olabiliyor. Esnek ödeme planlarıyla geri ödeme seçenekleri de mevcut.

Bireysel Arsa Finansmanı

Müşteriler, uygun kar payı oranları ve 36 aya varan vade imkanlarıyla satın almak istedikleri arsanın ekspertiz değerinin %50’si kadar finansmana sahip olabiliyor.

Yasa Kapsamında İpotekli Bireysel Finansman

Müşteriler, ihtiyaçları olan her türlü hizmet/tüketim ürünü için konut finansmanı kapsamında ipotek olarak gösterecekleri konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar finansman sağlayabiliyorlar. Finansman kapsamında uygun kar payı oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri bulunuyor.

İpotekli Bireysel Finansman

Ziraat Katılım Bankası İpotekli Bireysel Finansman ile 36 aya varan vade imkanlarıyla ipotek gösterilen konut ve iş yerinin ekspertiz değerinin %75’ine, imarlı arsanın %50’sine kadar finansman kullanılabiliyor.

Her bir finansman opsiyonu için başvuru bilgileri Ziraat Katılım Bankası internet sitesinde mevcut.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın