Denizbank’tan Esnafa Özel Krediler

0

Denizbank Esnafa Özel Kredi için Denizbank internet sitesi, internet bankacılığı, SMS, KobiDeniz Facebook sayfası ve Denizbank ATM’lerinden pratik bir şekilde başvuru yapılabiliyor. Müşteriler kullanabileceği farklı kredi opsiyonlarıyla 80.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar.

Esnaflar, işletmelerinde farklı amaçlarla kullanabileceği Taksitli Ticari Kredi ile 36 aya varan taksitimkanıyla krediden yararlanma imkanına sahip oluyorlar. Taksitli Ticari Kredi’nin bir diğer özelliği ise müşteriler, bu kredi seçeneğiyle kredilerinin geri ödemesini sabit taksitlerle ya da işletmelerinin gelir gider dengesine göre esnek bir biçimde yapabiliyorlar.

Ticari Kurtaran Hesap ile vadesiz mevduat hesabında nakit bulunmasa dahi günlük nakit ihtiyaçlarını karşılamak mümkün. Ticari Kurtaran Hesap ile kullanılan kredi faizi, kredinin kullanıldığı gün üzerinden hesaplanarak aylık olarak hesaba yansıtılıyor. Ticari Kurtaran Hesap ekstresinin minimum ödemesi anapara ve yansıtılan faiz miktarının %10’u olarak belirlenmiş. Ticari Kurtaran Hesap borcu hesaba para yatırıldığı anda banka tarafından otomatik olarak kapatılıyor.

Esnafa Özel Kredi kapsamında sahip olunan İşletme Kart; ticari ve bireysel harcamalarda kullanılabilen, çeşitli kampanyalardan yararlanılabilen, günlük nakit ihtiyaçlar için kullanılan Ticari Kurtaran Hesap kontrolü yapılabilen, 36 aya kadar varan vade imkanlarıyla kredi alınabilen çok opsiyonlu bir kart özelliği taşıyor.

Doğrudan Borçlanma Sistemi ile ana firmaya para transferi yapılmasına gerek olmadığı için bazı masraflardan tasarruf edilerek kar sağlanıyor. AçıkDeniz İnternet Şubesi aracılığıyla fatura ve tahsilat bilgileri rahat bir şekilde izlenebiliyor. Doğrudan Borçlanma Sistemi’ne katılan müşteriler için farklı avantajlar sağlanıyor.

Taşıt Tanıma Sistemi ile de sahip olunan araçların akaryakıt harcamaları, akaryakıt alınan bölge ve saatler, belirli periyotlarda alınan akaryakıt limitleri belirlenip kontrol alına alınabiliyor.

Başvuru

Denizbank Esnafa Özel Kredi’den faydalanmak için SMS, internet sitesi, Facebook sayfası ve ATM gibi başvuru sistemlerinden yararlanılabiliyor. Başvuru onaylanınca da krediden faydalanılabiliyor. Başvuru için gerekli belgeler ve daha detaylı başvuru bilgilerini öğrenmek için Denizbank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın