Burgan Bank Network ve İletişim Uzmanı Personel Alımları!

0
Burgan Bank Network ve İletişim Uzmanı Personel Alımları!

Burgan Bank tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Burgan Bank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Burgan Bank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Network ve İletişim Uzmanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Burgan Bank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği – Elektrik Elektronik Mühendisliği – Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • Büyük ölçekli ağ tasarımı, kurulumu, işletimi ve problem çözümünde en az 3 yıl tecrübesi olması,
  • TCP/IP, Switching & Routing ve Network Management ürünlerine hakim,  kurulum ve yönetim deneyimi olması,
  • Güvenlik altyapısı teknolojilerine hakim, kurulum ve yönetimi konusunda deneyimli olması,
  • Yük Paylaşım Altyapı ve Teknolojilerine hakim olması,
  • Cisco CCNA, CCNP  ve tercihen Juniper sertifikalarının olması,
  • İleri seviyede İngilizcesi olması,
  • Kendini geliştirmeye açık ve yoğun iş temposuna uyum sağlaması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Aktif Yatırım Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Network ve İletişim Uzmanı İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da Banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Başvuru yapacak olan erkek adaylarda aranan şartın askerlik görevleri le bir ilgilerinin kalmamış olması olmaları şeklinde belirtiliyor. Burgan Bank iş başvuruları ilgili departmanca 29 Temmuz 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Mobil Grup Asistanı Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-network-ve-iletisim-uzmani-2346343
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın