Denizbank’tan Faizsiz Masrafsız Kredi Fırsatı

0

Otomatik Ödeme Talimatı Verene Kredi

Denizbank ihtiyaç kredisinde masrafsız faizsiz kredi fırsatından yararlanmak için otomatik ödeme talimatı vermek şart. 2 adet faturası için otomatik ödeme talimatı veren Denizbank bireysel müşterileri 12 ay vade ile sıfır faizli kredi alabiliyor. İki adet faturanızı Denizbank ile otomatik ödeyerek hem bu kredi fırsatından yararlanabilir hem de faturalarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Özellikle unutulan faturalar için Denizbank çok özel bir kampanya hazırladı. Hem sizi fatura ödeme derdinden kurtaracak olan hem de size çok özel bir kredi fırsatı sunan Denizbank’ın bu kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için 2 adet faturayı otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ayrıca müşterilerin Denizbank Kurtaran hesap isimli hesabından almaları gerekir. Bu kampanyadan bu hesaba sahip olan eski müşterilerde yararlanabiliyor. Bu vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarının yeni olması da kredinin bir şartı. Bu vereceğiniz otomatik ödeme talimatı 12 ay boyunca iptal etmemeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında 1000 TL kredi alabiliyorsunuz. 1000 TL faizsiz masrafsız kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. 12 ay vade ile ayda 83,33 TL ödeyerek kolaca borcunuzu geri ödeyeceksiniz. Bankaya sadece aldığınız krediyi geri ödeyeceksiniz. Bu kredi fırsatından yararlanmak için ya da daha detaylı bilgi almak için hemen Denizbank şubelerine başvurabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek kolayca faturalarınız için otomatik ödeme talimatını verebilirsiniz. Eğer bu kredinin otomatik ödeme talimatı gibi şartlarından birini ihlal ederseniz banka sizden 80 TL tahsil edecektir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın