Ana SayfaKredilerHalkbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Fırsatı
H

-

İster Masrafsız İster Düşük Faizli

Halkbank ihtiyaç kredisinde ister düşük faiz fırsatından yararlanın ister de masrafsız kredi fırsatını seçin. Düşük faiz oranları ile kredinizi kolayca geri ödeyebilirsiniz. Kamu çalışanları için özel olarak bu kampanyada faiz oranı iki farklı seçenekte sunuluyor. Bunlardan birisi düşük faizli kredi tahsis ücreti olan kredidir. Bir diğeri ise faiz oranı diğerine göre biraz yüksek olan ancak kredi tahsis ücreti olmayan kredidir. Masrafsız kredide yüzde 1,35 oranında faiz uygulanmakta olup kredi tahsis bedeli alınmıyor. Ancak düşük faizli kredide kredi faiz oranı yüzde 1,29 oranında olacaktır. Bu kredide kredi tahsis bedelli olarak örneğin 50 bin TL alırsanız 262,50 TL kredi tahsis bedeli alınacaktır. Örneğin 50 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneği kullanır ve düşük faiz fırsatından yararlanırsanız faiz oranı 1,29 olurken sizden 262,50 TL kredi tahsis bedeli alınacaktır. Bu kredini yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,6941 oranında olacaktır. 50 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneği kullanır ve kredinizi masrafsız kullanmak isterseniz size yüzde 1,35 oranında faiz uygulanacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmayan bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 21,2691 oranında olacaktır.

Halkbank’ın bu kredi kampanyasından yararlanmak için size en yakın Halkbank şubesine gerekli belgeler ile gidebilirsiniz. Bunlar kimlik belgesi, gelir belgesi ve ek gelir belgesi olanlar için bu ek gelir belgeleridir. Ancak maaşını Halkbank aracılığı ile alan müşterileri için Halkbank gelir belgesi talep etmiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,413TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol