Ana SayfaKredilerİş Bankasından Arsa Kredisi Kampanyası

İş Bankasından Arsa Kredisi Kampanyası

-

60 Vade Fırsatı

İş Bankası arsa kredisinde müşterilerine 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor. 60 ay vade ile istediğiniz gibi bir arsa alıp yavaş yavaş ödeyebilirsiniz. Gelecekte değerlenecek mantıklı arsa yatırımları ile paranızı doğru yerde kullanabilirsiniz. İş Bankası bu konuda size destek olarak arsa kredisi fırsatı sunuyor. İster arsa alıp yatırım olarak koruyun ister elma bahçesine dönüştürün meyve yetiştirin. İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz arsanızı İş Bank aracılığı ile kolayca alabilirsiniz. İş Bankası arsa kredisinde müşterilerin satın alacağı arsanın acil satış değerinin en fazla yüzde 50 değerine kadar kredi imkânı sunuluyor. Örneğin alacağınız arsanın acil satış bedeli 100 bin TL ise banka size 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor.

Bu kredide İş Bank vadeye göre değişmeyen yüzde 1,40 oranında faiz uyguluyor. Bu faiz oranı hesaplanırken içerisine KKDF ve BSMV dâhil edilmemiştir. Ayrıca banka kredi tahsis ücreti olarak yüzde 0,5 oranında bedel tahsil ediyor. Taşınmaz rehin ücreti olarak banka sizden 110,63 TL bedel tahsil ediyor. Ayrıca banka ekspertiz bedeli olarak 950 TL bedel tahsil ediyor. Örneğin 50 bin TL kredi alıp 60 ay vade seçeneği kullanırsanız kredinizin yıllık maliyet oranı yüzde 23,5660 oranında olacaktır. Krediye başvuru için Başvuru formu, nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi aslı ve fotokopisi gerekmektedir. Ayrıca gelir durumunuzu gösteren belge tapu belgesinin fotokopisi ve ipotek edilecek arsa üzerinde rehin ya da ipotek bulunup bulunmadığını gösteren Tapu dairesinden alınacak belge gerekli. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol