Kuveyt Türk Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi Arıyor!

0
Kuveyt Türk Katılım Bankası Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi Arıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyon hakkında bilgi verildi.

Kuveyt Türk Hukuk Departmanına Personel Alımı Yapıyor

Kuveyt Türk banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu, banka iş başvurusu yapacak olanlarda aradığı şartları, yeni personelin görevlerini, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu bildiriyor. Banka kariyer planına faizsiz bankacılık alanında devam etmek isteyen kişilerin başvurularını kabul ediyor.

Kuveyt Türk Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Kuveyt Türk iş ilanları kapsamında işe alınacak olan kişilerin;

  • Üniversitelerin 2 yıllık Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunu olması,
  • Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında deneyim sahibi olması, organizasyonda ve planlamada başarılı olması,
  • MS Office uygulamalarına hakim olması,
  • İletişimde becerikli olması, ikna yeteneğinin gelişmiş olması,
  • Ekip halinde çalışmaya uyum sağlayacak olması,
  • Analitik düşünebilmesi gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlikle bir ilişiklerinin bulunmaması Kuveyt Türk tarafından isteniyor.

Kuveyt Türk Yeni Personellerine Hangi Görevleri Verecek?

Kuveyt Tük Katılım Bankası işe alacağı yeni personelleri Hukuk ve Takip İşleri Müdürlüğü’nde görevlendirecek. Banka’nın hukuki takipte olan alacaklarının operasyonel süreçlerinin yürütülmesi, Kuveyt Türk avukatlarına destek verilmesi yeni personellerin sorumlulukları arasında olacak. Kuveyt Tük iş başvuruları 5 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanlarıkamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-hukuk-ve-takip-isleri-yetkilisi-2633056

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın