Ana Sayfa Banka İş İlanları DenizBank Risk Modelleri Validasyon Asistanı Personel Alımları!

DenizBank Risk Modelleri Validasyon Asistanı Personel Alımları!

-

DenizBank tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

DenizBank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

DenizBank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Risk Modelleri Validasyon Asistanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak DenizBank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin, Mühendislik, İstatistik, Ekonometri veya İktisat lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • İyi seviyede Excel ve tercihen SQL, SPSS, R, PYTHON programlarını kullanabiliyor olması,
  • İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce biliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Analitik düşünme yeteneği olması,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

DenizBank Risk Modelleri Validasyon Asistanı İş Başvuruları

DenizBank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. DenizBank iş başvuruları ilgili departmanca 30 Eylül 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-risk-modelleri-validasyon-asistani-2351870

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,373BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
26TakipçilerTakip Et
2,417TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler