Halk Bankası Dost Krediden; Konut ve İhtiyaç Kredisi

0

Halk Bankası Dost Kredi adı altında, birçok uygun faiz seçenekleri ile konut ve ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca esnek tuttuğu ödeme koşulları ile de müşterileri zor durumda bırakmıyor. Halk bankasında konut kredilerinin faiz oranlarına baktığımızda; 100.000 Türk Lirası değerindeki kredi tutarı için 60, 120 ve 180 aylık vade imkanları sunuluyor. 60 aylık vade imkanı için aylık %1.10 faiz oranı işliyor. 120 aylık vade için aylık %1.13 faiz işliyor. 180 aylık vade için ise, %1.18 oranında faiz işliyor. Halk Bankası ev sahibi olmak isteyen bireylere farklı faiz imkanları ve farklı vadeler ile destek oluyor.

Dost Kredi; İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası farklı ihtiyaçlar için farklı miktarlarda kredi imkanları sunuyor. İhtiyaç sahibi bireylerin bir kısmını emekli kesim kapsıyor. Halk Bankası emekli bireylere de uygun imkanlar ile ihtiyaç imkanları sağlıyor. Bazı krediler de masraf bulunmazken bazı kredilerinde faiz oranları çok düşük oluyor. Halk Bankasında emekli ihtiyaç kredisine başvurmak çok kolay. “EMEKLİ” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı ekleyerek talep edilen tutar ve gelir bilgileriniz ile 3452’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Yalnızca kısa mesaj yolu ile değil aynı zamanda çeşitli Halk Bankası şubelerinden ya da internet bankacılığından da emeklilik ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Halk Bankasında 50.000 Türk Lirası için 36 ay vade imkanı sunuluyor. %1.29 ya da %1.35 gibi farklı faiz oranları arasında tercih yapabilme imkanına sahipsiniz. %1.29 faiz oranı tercih edildiği zaman 262 Türk Lirası tutarında tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın