Garanti Bankası En Az Önlisans Mezunu Gişe Asistanları Alacak

0

Garanti Bankası 2016 Personel alımları kapsamında, öncelikle İstanbul şubelerinde görev almak üzere Gişe Asistanları alacağını duyurdu.

Yeni dönem banka personel alımları netleşmeye başlarken, bankalar kadro açıkları ve bütçelerini hesaplayarak 2016 personel alımlarına hazırlıklarını yapıyor. 2016 banka sınavları ve 2016 banka personel alımları için ilanlar yayınlanarak deneyimli bankacılara farklı bir kurumda görev alma, deneyimsiz adaylarada kariyerine ilk adımı atma imkanı sunulacak.

Yeni dönem personel alımlarını kısa süre içerisinde açıklayacak bankalardan biri olan Garanti Bankası, şuanda öncelikle İstanbul bölgesinde yer alan şube kadrolarının açığını kapatmayı hedeflemektedir. Garanti Bankası ile gelecek planları olarak genç yeteneklere yönelik olarak Şube Gişe Asistanı pozisyonu ile temel bankacılık hakkında fikir sahibi olmanızı, bankacılık ürünlerini yakından tanımanızı ve sektör hakkında bilgilenmenize olanak sağlıyor.

Banka yayınladığı Gişe Asistanı iş ilanına başvuran adaylar için düzenleyeceği banka sınavları ve mülakat süreci sonunda, akademik eğitimler ile ayrıca kişisel gelişiminize de katkı sağlamış oluyor. Garanti Bankası A.Ş ülke genelinde yüzlerce şube ve binlerce personeli ile bankacılığın tüm ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel bankacılık hemde Ticari bankacılık alanında kariyer olanakları sunan banka gelecek nesillere kaliteli bankacılar yetiştirmeyide kendine hedef olarak benimsemektedir.

Garanti Bankası Gişe Asistanı pozisyonunda göstereceğiniz başarılar ile, banka nezdinde diğer kariyer olanaklarından faydalanabilir, Şube veya Genel Müdürlük birimlerinde farklı departmanlara terfi olabilirsiniz.

Garanti Bankası Gişe Asistanı iş ilanı başvurularınız ve diğer banka iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın