Ana Sayfa Gündem Albaraka Türk Yüzde Yüz Konut Finansmanı

Albaraka Türk Yüzde Yüz Konut Finansmanı

-

Yüzde Yüz Konut Finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler için; finansmanla birlikte satın alınacak konut ipoteği ve aynı zamanda ilave teminat olarak sahip olunan başka konut ipoteği veya nakit para, Albaraka Türk tarafından istenen ön şartlar oluyor.

AlbarakaTürk Yüzde Yüz Konut Finansmanı Özellikleri

Finansmandan yararlanmak isteyen müşteriler; satın almak istedikleri evin ekspertiz değerini geçmeyecek şekilde ekspertiz değeri kadar finansmana ulaşabiliyorlar. Toplamda ise finansman tutarı, müşterilerin satın alacağı ve sahibi olduğu diğer konutun toplam ekspertiz değerinin %75’ini geçemiyor.

Finansman geri ödemeleri 120 aya kadar vade seçenekleriyle sunuluyor. Geri ödeme için Albaraka Türk müşterilerine aylık sabit miktarda, 2 ayda bir olarak ve 3 ayda bir olarak esnek taksit olanakları sağlıyor.

Kredinin vadesi boyunca hayat sigortası yaptırılabiliyor.

Konut finansmanından yararlanıldığıtakdirde Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu, Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi ödemelerinden müşteriler muaf tutuluyor.

AlbarakaTürk Yüzde Yüz Konut Finansmanı Başvuru Belgeleri

Konut finansmanından gerçek kişi olarak yararlanmak isteyenler

  • Satın alınacak konuta ait olan tapu fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı
  • Gelir belgesi; maaş bordrosu veya net maaş tutarının güncel halini gösteren işyerince onaylı belgeler
  • Serbest meslek sahibi olarak finansmandan yararlanmak isteyenler için; onaylı bilanço ve gelir tablosu, vergi levhası, faaliyet belgesi, cari yıl mizanı, varsa kira kontratları, gelir belgeleri ve imza beyannamesi, ayrıca gerekli durumlar için kefiller için de aynı belgeler

Konut finansmanından tüzel kişi olarak yararlanmak isteyenler

  • Satın alınacak konuta ait olan tapu fotokopisi
  • Ortakların nüfus cüzdanları
  • Noter onaylı şirket imza sirküleri
  • Ticaret Sicil Gazetesi örneği, oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, son üç yıla ait bilânço ve gelir tabloları ile beraber son üç yılda düzenlenmiş halde olan vergi levhası fotokopisi, ayrıca gerektiği durumda kefiller için de aynı belgeler

 

 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler