Ana SayfaKredilerZiraat Bank’tan Emekliye Özel Masrafsız Kredi Fırsatı

Ziraat Bank’tan Emekliye Özel Masrafsız Kredi Fırsatı
Z

-

Masraf Ödemeyin

Ziraat Bank emekli müşterileri için düzenlediği bu kredi fırsatında müşterilerinden kredi tahsis ücreti almıyor. 1 ila 36 ay arasında vade seçeneği bu kredi ile uzun vadede kredi borcunuzu kolayca ödeyebilirsiniz. Ayrıca emeklilerimize olan gönül borcu için onlara düşük faiz imkânı da sunulmuş. Bu kredide banka emeklilere yüzde 1,42 oranında kredi faizi sunuyor. Bu faiz hesaplanırken içine KKDF ve BSMV dâhil edilmemiştir. Ayrıca bu kredi için banka sizden hayat sigortası talep ediyor. Örnek olması açısından 20 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneği kullanan birisi eğer 35 yaşında ise bu kişinin 1 yıllık sigorta primi 43,41 TL olacaktır. Bu değer müşteri yaşına ya da alacağı kredi miktarına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin 20 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneği kullanırsanız bu kredini size yıllık maliyet oranı yüzde 22,4775 oranında olacaktır. Bu maliyet oranı hesaplanırken içine vergiler dâhil edilmiştir. Ancak sigorta masrafları bu hesaplamaya alınmamıştır.

Ziraat Bank ihtiyaç kredisi ile sizde acil ihtiyaçlarınıza dur demeyin. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak ya da krediye başvuru yapmak için size en yakın Ziraat Bank şubesine gidebilirsiniz. Bu kredi için banka sizden başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi ya da diğer bazı belgeleri talep edecektir. Emekli müşteriler için masrafsız tüketici kredisi için Ziraat Bank’a başvurabilirsiniz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol