Düşük Faiz ya da Masrafsız Kredi Fırsatı

 ABank müşterilerine bu kredide iki farklı imkân sunuyor. Düşük faiz oranları ya da masrafsız kredi seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. Masraflı ya da masrafsız kredi için 36 aya kadar varan vade seçenekleri var. Masrafsız ihtiyaç kredisinde 12 aya kadar vade seçeneği için yüzde 1,29 oranında faiz uygulanırken 13 ila 24 aya kadar vade seçeneği için yüzde 1,25 oranında faiz uygulanıyor. Eğer 25 ila 36 aya kadar vade seçeneğini kullanırsanız faiz yüzde 1,24 oranında oluyor. Ayrıca düşük faizli krediyi seçerseniz 1 ila 12 aya vade seçeneğinde yüzde 1,27 oranında faiz uygulanıyor. Eğer 13 ila 24 ay arasında vade seçeneğinden yararlanırsanız faiz oranı yüzde 1,23 oranında oluyor. 25 ila 36 ay arasında vade seçenekleri için ise yüzde 1,22 oranında faiz uygulanıyor. Bu kredi için kredi tahsis bedeli olarak kredi tutarının yüzde 0,5’i oranında bir bedel tahsil ediliyor.

ABank yaz kredisi kampanyası 31 Temmuz 2016 tarihine kadar devam edecek. Bu fırsattan yararlanmak için ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hemen size en yakın ABank şubesine gidebilirsiniz. Örneğin 30 bin TL kredi alıp 36 ay vade seçeneğini kullanırsanız ve masrafsız kredi seçerseniz bu kredinin size yıllık maliyet oranı yüzde 17,86 oranında olacaktır. Ayrıca bankaya toplam geri ödemeniz 38bin 967 TL olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın