Aktif Yatırım Bankası Fon ve Menkul İşlemleri Operasyonları Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Fon ve Menkul İşlemleri Operasyonları Uzman Yrd. Alımı Yapıyor! Son Başvuru Ne Zaman? Detaylar İçin...

0
Aktif Yatırım Bankası Fon ve Menkul İşlemleri Operasyonları Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Fon ve Menkul İşlemleri Operasyonları Uzmanı alımları yapılacağı bildirildi.

Başlıklar

Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı

Müşterilerini şubeye getirmek zorunda kalmadan kendileri müşterilerinin yanına giden, müşterileri neredeyse orada olmayı prensip haline getiren, yaygın bir hizmet ağına sahip olan ve Doğrudan Bankacılık modelini benimseyip, ülkemizde ilk ve tek Doğrudan Bankası olan Aktif Yatırım Bankası kadrolarına Fon ve Menkul İşlemleri Operasyonları Uzmanı alımları yapıyor. Aktif Yatırım Bankası’nın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerin, Fen-Edebiyat, İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik fakültelerinden mezun olması,
  • Genel Merkez operasyon süreçlerinde kendini geliştirmek ve kariyer hedefi olması,
  • Öğrenmeye ve gelişime açık olması,
  • İletişim becerileri yüksek olması,
  • Hızlı ve analitik düşünebiliyor olması,
  • İş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • MS Office uygulamalarına hakim,
  • Minimum SPL Düzey 1 Lisansının olması gerekmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

En az 3 yıl deneyimi olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Son başvuru tarihi 21 Ekim 2020 Çarşamba günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-fon-ve-menkul-operasyonlari-uzmani-2497027
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın