120 Aya Kadar Vade İmkânı

ABank konut kredisi 120 aya vade imkânı sunuyor. En az 3 ay en fazla da 120 ay konut kredisi alabiliyorsunuz. Bu kredide sizden KKDF ve BSMV ücretleri de alınmıyor. Ancak kredi teminatı için hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Sigorta tutarınız yaşınıza cinsiyetinize ya da kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. Para cinsi olarak sadece TL olarak bu konut kredisinden yararlanabiliyorsunuz. Bu kredide faiz olarak 12 ay vadede yüzde 1,10 oranında oluyor. 24 ay vadede faiz oranı 1,06 oranında düşerken 36 ay vadede biraz artarak 1,07 oranında oluyor. 48 ay vadeli konut kredisi ise 1,12 oranında faizlendiriliyor. 60 ay vade seçeneğinde ise yüzde 1,16 oranında kredi faizi uygulanıyor. 72 ay vade seçeneğinde ise kredi faizi biraz artarak yüzde 1,20 oranında oluyor. 84 ay vade seçeneğinde kredi faizi yine artarak yüzde 1,23 oluyor. 96 ay vade seçeneğinde ise kredi faizi yine artarak yüzde 1,27 oluyor. 108 ay vade seçeneğinde ise kredi faizi yüzde 1,30 olurken son olarak 120 ay vade seçeneğinde kredi faizi yüzde 1,31 oranında oluyor.

ABank bu konut kredisi için sizden bazı belgeler istiyor. Bunlar Nüfus cüzdanı, adres teyit edici belge, gelir belgesi olarak maaş bordrosu vergi levhası ya da kira kontratı gibi belgeler ve teminat olarak verilecek olan gayrimenkulün tapusu gerekmektedir. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da kredi başvurusu yapmak için ABank şubelerine gidebilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın