ICBC Bank’tan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

36 Ay Vade Esnek Ödeme Seçeneği

ICBC Bank ihtiyaç kredisinde 36 kadar vade seçeneği bulunuyor. Ayrıca bu kredi için banka esnek ödeme seçeneği sunuyor. Yani geri ödeme planlarınızı kendi koşullarınıza göre kolayca oluşturabilir ve o plana göre ödemelerinizi yapabilirsiniz. ICBC Bank bu ihtiyaç kredisinde müşterilerine yüzde 1,63 oranında kredi faizi sunuyor. Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 23,69 oranında oluyor. Bu kredi maliyeti hesaplanırken tüm maliyetler ve yüzde 15 KKDF ve yüzde 5 oranında BSMV dâhil edilmiştir. Bu kredide banka sizde yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Ayrıca bu kredi için hayat sigortası gerekiyor. 10 bin TL çeken 35 yaşındaki birisi için hayat sigortası bedeli 11 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca eğer ödemelerinizi PTT Online şubelerinden yaparsanız 7,50 TL geri ödeme ücreti olacaktır.

Başvuru sırasında ICBC Bank sizden bazı belgeler talep ediyor. Bunlar kimlik belgesinin aslı be fotokopisi ayrıca gelir belgesidir. Gelir belgesi olarak ücretli çalışanlar için son aya ait olan maaş bordrosunun fotokopisi, serbest meslek çalışanları için vergi levhası ya da ticaret sicil gazetesi ya da diğer gelir belgeleri gerekir. Ayrıca gayrimenkul sahipleri için tapu ya da kira kontratı fotokopisi gereklidir. Ayrıca başvuru sırasında yanınızda bu belgelerin aslının da bulunması gerekir. Bu belgeler başvuru sahibi ve kefil için gereklidir. Eğer sizde ICBC Bank ihtiyaç kredisinden yararlanmak ya da kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz ICBC Bank şubelerine gidebilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın