0 Km ya da İkinci El Araç Alabilirsiniz

Finansbank taşıt kredisi ile ister 0 km ister de ikinci el araç alabilirsiniz. Ancak banka 8 yaşına kadar olan ikini el araçlara kredi sunuyor. Ayrıca 0 km araçlar ile 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için 48 ay vade seçeneği sunulurken 6 ila 8 yaş arasındaki ikinci el araçlar için ise araç yaşı ile araç için verilecek kredinin toplamının 10 yılı aşmayacak şekilde olması gerekir. Örneğin 8 yaşında olan bir araç için en fazla 2 yıl kredi vadesi kullanabilirsiniz. Finansbank taşıt kredisi TL cinsinden kullanarak binek araç ve hafif ticari araçlar alabilirsiniz. Kredi aldığınız aracı teminat olarak gösterebilirsiniz.  Teminat olarak banka sizden satın alacağınız aracın rehin olmasını yeterli görecektir. Ayrıca genel olarak kefil şartı aranmıyor ancak banka gerekli görmesi halinde sizden kefil de talep edebilir.

Finansbank bu araç kredisi için yüzde 1,40 oranında faiz uyguluyor. Ayrıca kredi tutarı üzerinden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alıyor. Kredi tahsis ücreti olarak örneğin 10 bin TL kredi alırsanız bu bedel 50 TL olacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,95 oranında oluyor. 20 bin TL kredi ve 24 ay vade seçeneği kullanırsa bu oran ortaya çıkıyor. Bu kredi fırsatı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da krediye başvurmak için gerekli belgelerle birlikte size en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın