Ana SayfaKredilerFinansbank’ tan Tarım İşletmelerine Özel Tarımsal İşletme Kredisi

Finansbank’ tan Tarım İşletmelerine Özel Tarımsal İşletme Kredisi
F

-

İhtiyacınız için geçerli olan tarımsal kredinizi hızlı ve uygun kredi imkanları ile Finansbank’ tan alabilirsiniz. İster arazi almak için olsun, isterseniz tarımsal ekipman almak için olsun, bu krediden faydalanabilirsiniz. Bu krediye 18 yaşından büyük ve tarım ile uğraşan herkes başvurabilir.

Organik Tarım Kredisi

Vatandaşlar düşünülerek yetiştirilen, doğal tarım yapan bireyler için tasarlanmış bir kredi imkanı olan organik tarım kredisi, kontrol, paketleme, üretim gibi birçok giderleri düşük faiz imkanları ile ödemenizi sağlıyor. Bu kredi 24 aya kadar vade imkanı sunuyor. Ve üretim maliyetinin %85’ ini karşılayabiliyor. Ayrıca birçok taksit imkanı da sunuyor. Dilerseniz ayda bir dilerseniz üç ayda bir dilerseniz 12 ayda bir ödeme imkanına sahipsiniz.

Arıcılık Kredisi

Bu kredi arı yetiştiriciliği yapanlar için tasarlanmıştır. Amacı ise arı yetiştiriciliği yapan kişilerin finansmanını sağlamak oluyor. Eğer arı yetiştiriciliği yapıyorsanız; arı kolonisi almak için, nakliye, kovan, şeker için arıcılık kredisinden faydalanabilirsiniz. 24 ay vadeli olan bu krediyi dilediğiniz taksit imkanları ile ödeyebilirsiniz. 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay gibi taksit imkanları bulunan bu kredi de esnek bir ödeme imkanı sunuluyor.

Tarımsal Kredili Mevduat Hesabı

Vadesiz hesabınızda para kalmadığı takdirde bu mevduat hesabından yararlanabilirsiniz. Gelir akışınızın bozulmasını engellemek için tasarlanan bu mevduat hesabı, düşük faiz imkanları ile her zaman hizmetinizde bulunuyor.

Gelir Endeksli Tarım Kredisi

Eğer siz ürününüzün hasadını yaptıysanız ve ödemenizi henüz alamadıysanız bu kredi tam size göre geliştirilmiş demektir. Bu kredi henüz vadesi gelmemiş alacağın ortaya çıkaracağı nakit sıkıntısını yaşamamak için geliştiriliyor. 8 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Ödemeler vadesinde gerçekleştiriliyor. Ve üretim maliyetinin %85’ ini karşılayabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol