Finansbank’ tan Tarım İşletmelerine Özel Tarımsal İşletme Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyacınız için geçerli olan tarımsal kredinizi hızlı ve uygun kredi imkanları ile Finansbank’ tan alabilirsiniz. İster arazi almak için olsun, isterseniz tarımsal ekipman almak için olsun, bu krediden faydalanabilirsiniz. Bu krediye 18 yaşından büyük ve tarım ile uğraşan herkes başvurabilir.

Organik Tarım Kredisi

Vatandaşlar düşünülerek yetiştirilen, doğal tarım yapan bireyler için tasarlanmış bir kredi imkanı olan organik tarım kredisi, kontrol, paketleme, üretim gibi birçok giderleri düşük faiz imkanları ile ödemenizi sağlıyor. Bu kredi 24 aya kadar vade imkanı sunuyor. Ve üretim maliyetinin %85’ ini karşılayabiliyor. Ayrıca birçok taksit imkanı da sunuyor. Dilerseniz ayda bir dilerseniz üç ayda bir dilerseniz 12 ayda bir ödeme imkanına sahipsiniz.

Arıcılık Kredisi

Bu kredi arı yetiştiriciliği yapanlar için tasarlanmıştır. Amacı ise arı yetiştiriciliği yapan kişilerin finansmanını sağlamak oluyor. Eğer arı yetiştiriciliği yapıyorsanız; arı kolonisi almak için, nakliye, kovan, şeker için arıcılık kredisinden faydalanabilirsiniz. 24 ay vadeli olan bu krediyi dilediğiniz taksit imkanları ile ödeyebilirsiniz. 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay gibi taksit imkanları bulunan bu kredi de esnek bir ödeme imkanı sunuluyor.

Tarımsal Kredili Mevduat Hesabı

Vadesiz hesabınızda para kalmadığı takdirde bu mevduat hesabından yararlanabilirsiniz. Gelir akışınızın bozulmasını engellemek için tasarlanan bu mevduat hesabı, düşük faiz imkanları ile her zaman hizmetinizde bulunuyor.

Gelir Endeksli Tarım Kredisi

Eğer siz ürününüzün hasadını yaptıysanız ve ödemenizi henüz alamadıysanız bu kredi tam size göre geliştirilmiş demektir. Bu kredi henüz vadesi gelmemiş alacağın ortaya çıkaracağı nakit sıkıntısını yaşamamak için geliştiriliyor. 8 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Ödemeler vadesinde gerçekleştiriliyor. Ve üretim maliyetinin %85’ ini karşılayabiliyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.